Týden seniorů na Střelnici

Jako součást projektu města Jablonec proběhlo ve čtvrtek zajímavé fotbalové dopoledne na stadionu Střelnice.

Ve čtvrtek 29.9.2016 se dopoledne sešlo přes třicet fotbalových pamětníků různých generací a během zajímavého programu zavzpomínali na staré časy jablonecké kopané. Program byl určený pro seniory z Jablonce nad Nisou a obsahoval prohlídku zázemí fotbalového stadionu i zajímavou besedu s klubovými legendami.

V první části zavítali návštěvníci do různých neveřejných prostor Střelnice včetně salónku s vystavenými trofejemi nebo hráčské kabiny ligového A mužstva. Poté se celá skupina přesunula do moderních prostor víceúčelového zařízení nové budovy Střelnice a tam proběhla za předsednický stůl zasedli bývalí hráči Jablonce Jiří Zemler a Luboš Šrejma. Perličky nejen z jejich kariéry posluchačům prozradil moderátor besedy sportovní novinář Jaroslav Hrabák. "Sport tady v Jablonci byl vždycky špičkový a je díky mnoha skvělým lidem neustále. Přeji všem hodně pevné zdraví a ať se takhle v příjemném duchu potkáváme i nadále," zmínil během debaty bývalý skvělý jablonecký brankář Jiří Zemler.

Všichni zúčastnění se domů vraceli s pěkným zážitkem. "Věřím, že si to všichni zúčastnění užili. Přišli bývalí fotbalisté nebo fanoušci, kteří fandili fotbalu v Jablonci za časů LIAZu nebo i před ním. Jsme rádi za každou akci, která prospívá jablonecké veřejnosti a proto jsme také přijali nabídku města na spolupráci na projektu Týden seniorů. Pevně doufám, že na akci v budoucnu ještě navážeme," zhodnotil fotbalové dopoledne tiskový mluvčí klubu Štěpán Hanuš.

Author Štěpán Hanuš