Mládež
prosinec

U11 FK Jablonec dominovala na turnaji v Městské hale

Deset týmů, velmi dobré obsazení, výborná organizace turnaje a dominance FK Jablonec „bílí“, to byly hlavní atributy nedělního předvánočního halového turnaje pro ročník 2008.

Systém turnaje – dvě skupiny po pěti týmech a dále o umístění po 15´ hry.

Tým FK Jablonec“ bílí“ - Ježek, Beránek, Špaček, Krejčů, Hušek,Jirků,Velechovský,Sirůček, Sobotka se stal vítězem turnaje když 4x zvítězil a jednou remizoval. Výborný zápas jsme sehráli se silnými Pardubicemi 3:1 a i finalové klání s M. Boleslaví mělo velmi slušnou úroveň 2:1.

Tým FK Jablonec“ zelení“ – Čudlín, Vopatová,Gubančok,Jahoda,Pokorný,Bibire, Kalina, Kurila obsadil deváté místo. O lepší výsledek se tým připravil obdivuhodným neproměňováním brankových příležitostí.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš Honza Beránek a Břéťovi Huškovi unikl nejlepší střelec o jediný gól, ale i tak spokojenost.

Konečné pořadí: 1. Fk Jablonec „bílí“, 2. FK Mladá Boleslav, 3. FK Pardubice, 4. FK Teplice, 5. Tepmo Praha A

Realizační tým U11 děkuje rodičům za bezchybné pořadatelství, hráčům dorostu za dobré zhostění se funkce rozhodčích a panu Kykalovi za „cízlerovskou“ přípravu turnaje!!

Mička, Beránek, Žďárský, Věříšová