U13 vyrazila na Slovensko

U13 si v rámci zimní přípravy domluvila velmi zajímavé konfrontace a také se hráči podívali k našim sousedům na Slovensko. Pár slov nám poskytl trenér U13 Honza Špiroch

Slova trenéra Honzy Špirocha: "Zimní část sezóny jsme si chtěli zpestřit soupeři, se kterými se v soutěži nepotkáváme. Podařilo se nám domluvit zápasy s SK Slavií Praha, MFK Karviná, FC Baník Ostrava, SFC Opava a MFK Vítkovice v rámci České republiky. Odcestovali jsme také na Slovensko, kde jsme se utkali s FKM Karlova Ves, FK Pohronie a ŠK Slovan Bratislava. Zápasy účel splnily, zkusili jsme si hru pod velkým tlakem soupeře, tudíž úkol na který se teď soustředíme, klid na míči, byl pro nás těžký. Tyto zápasy nám hodně daly a ukázaly. Můžeme se od nich odrazit zase dál. Z naší strany nejpovedenější zápas byl s Karlovou Vsí, která je třetím týmem slovenské žákovské ligy a poslední zápas s MFK Karvinou (sobota 10+1, neděle 7+1). V zápasech jsme mohli vidět pěkné fotbalové momenty. To jsou zápasy, které já osobně miluji. Kluci z toho měli taky dobrý pocit. V zimní části nás čekají ještě další soupeři. Závěrem bych chtěl poděkovat klubu MFK Karviná za to, jak se o nás postaral a za zázemí, které nám poskytl. Též ŠK Slovanu Bratislava za prohlídku národního stadionu Tehelné pole. Pro kluky i pro nás trenéry to byl zážitek."

Author Redakce