U16 si zastřílela proti Roudnici

FK Jablonec VOŠ a SOŠ Roudnice
7:0
Česká divize dorostu U16, 12. kolo so 27. 10. 2018, 12:30

V dalším kole České divize dorostu skupiny B si naši dorostenci poradili na domácí půdě s hosty z Roudnice

Zápas začal svižně a hned v první minutě se po levé straně prosadil jablonecký Janďura, který přihrával před branku, ale spoluhráči jeho pas nedokázali využít. Jablonec pokračoval v tlaku, ale i soupeř hrozil nebezpečnými brejky. Skóre otevřel ve 30. min Šedina opět po akci z levé strany prostřelil brankáře hostí a branek začalo přibývat. Ve 34. min. Šedina otočil hru na Janďuru, ten ještě předložil Bartošovi a ten se nemýlil 2:0. Prakticky hned po rozehrávce se Jablonec zmocnil míče, Drda vysunul Šedinu a ten přidal svůj druhý gól. Poločas ukončil pátým gólem Drda, který zakončil nádhernou kombinaci po ose Skalický, Chropůvka, Šedina, Jodas. Ve druhém poločase bohužel Jablonec viditelně polevil. Hosté se tak dostali k penaltě, když nešťastně zahrál rukou ve vápně Skalický. Střelec Roudnice však branku minul, takže Reiner udržel podruhé v řadě čisté konto. Jablonečtí se poté ještě dvakrát dokázali prosadit. Nejprve po přihrávce aktivního Drdy z voleje skóroval Skalický a v 83. min. se krásnou individuální akcí mezi třemi obránci prosadil Svrček a uzavřel tak účet zápasu na 7:0.

Komentář trenéra Martina Kotyzy: "Hodnocení velmi podobné jako minulý týden, kombinačně i pohybově velmi dobře. Bohužel jsme se uspokojili a v druhém poločase to od nás bylo málo, kvalitnější soupeř by nás jistě potrestal. V dalších zápasech je třeba být na sebe náročnější"