U8 bere bronz z mezinárodního Třebíč Open

O víkendu se naše přípravka U8 zúčastnila turnaje Třebíč Open ve Velkém Meziříčí a připsala si další úspěch ve své kategorii, když skončila na 3. místě. V zápasech ve skupině jsme předvedli velice dobré výkony vyjma utkání s Bohemians 1905. Krásné utkání jsme sehráli se Spartakem Trnava , kde nám nakonec výborný výkon nestačil ani na bod

FK Jablonec – Bohemians 1905 3:2 (Špidlen 2x, Tichý)

FK Jablonec – Tempo Praha 2 7:0 (Špidlen 5x, Kurfiřt, Říha)

FK Jablonec – Spartak Trnava 2 3:7 (Špidlen 2x, Zich)

FK Jablonec – Junior Teplice 6:1 (Zábranský 2x, Kurfiřt 2x, Špidlen, Zich)

FK Jablonec – FŠ Třebíč 7:1 (Špidlen 2x, Kurfiřt 2x, Zich, Říha, Tichý)

FK Jablonec – Sigma Olomouc 6:4 (Špidlen 5x, Kurfiřt)

FK Jablonec – Akademia Gornika Zabrze 2:1 (Špidlen 2x)

Díky vítězství v posledním utkání proti Zabrze, kdy jsme v posledních dvou minutách otočili skóre z 0:1 na 2:1, jsme postoupili z prvního místa ze skupiny A s 18 body za 6 vítězství a 1 porážku se skóre 34:14. Druhý den jsme bojovali ve skupině o 1.-6. místo, kde se nám nepovedl jen závěr utkání se Spartakem Trnava 1, když jsme v posledních dvou minutách ztratili vedení 2:0.

FK Jablonec – MŠK Žilina 1:2 (Špidlen)

FK Jablonec – FC Vysočina Jihlava 0:3

FK Jablonec – Spartak Trnava 1 2:2 (Špidlen, Zábranský)

FK Jablonec – DSC Orechová Potoň 2:1 (Špidlen, Zábranský)

FK Jablonec – Spartak Trnava 2 3:0 (Špidlen 2x, Zábranský)

V posledním zápase jsme se Trnavě pomstili za prohru ve skupině a brali jsme 3. místo. Ve skupině o vítězství jsme byli jeden ze dvou českých zástupců a čtyři týmy ze Slovenska.

Komentář trenéra Řezníčka: "vyjma utkání ve skupině s Bohemians a nepodařeného závěru utkání se Spartakem Trnava 1 nemám klukům co vytknout. Makali jeden za druhého, v utkáních byli vidět prvky z tréninků a vždy v poslední utkání kluci dokázali zamakat a soupeře uzemnili. Musím poděkovat i rodičům, bez kterých by jsme tento těžký víkend nezvládli a taky za podporu, kterou vytvořili."