Aktualita
29
červenec
2020

UEFA rozhodla o zápasech bez diváků


Evropská fotbalová unie rozhodla, že všechny zápasy pod hlavičkou UEFA se budou zatím hrát bez diváků. Týká se to také kvalifikačních zápasů o Evropskou ligu.

Při startu prodeje permanentek jsme fanouškům chtěli nabídnout lákavý benefit ve formě volného vstupu na případné domácí zápasy v kvalifikaci Evropské ligy UEFA. Situace se však nyní výrazně změnila. UEFA na svém červencovém zasedání rozhodla o tom, že se zápasy pod hlavičkou UEFA odehrají bez přítomnosti diváků na stadionech s ohledem na epidemiologickou situaci v Evropě.

UEFA situaci monitoruje a komunikuje se svými členy. Podle svého dřívějšího vyjádření je připravena rozhodnutí ohledně diváků změnit, jakmile to situace v Evropě dovolí.

"Mrzí nás, že je teď taková situace, ale musíme to v klubu respektovat. Chtěli jsme našim nejvěrnějším fanouškům nabídnout něco navíc, ale vývoj epidemie v Evropě ovlivnit nemůžeme. Stále však doufáme v to, že se situace začne vyvíjet lepším směrem a diváci v Jablonci uvidí zápas kvalifikace Evropské ligy UEFA, pokud nám domácí prostředí los přisoudí," říká k nařízení UEFA tiskový mluvčí klubu Martin Bergman.

I přes toto omezení, které jsme nemohli nijak ovlivnit, je pro permanentkáře na sezónu 2020/2021 připraveno plno dalších výhod. 

 • cena permanentky zahrnuje všechny domácí zápasy FORTUNA:LIGY
 • cena zahrnuje domácí zápasy v Poháru MOL Cup
 • cena zahrnuje vstup na domácí zápasy B týmu ve Sportovním areálu Břízky
 • s permanentkou máte předkupní právo a lepší ceny na případný postup do základní skupiny Evropské ligy UEFA
 • s placenou permanentkou máte 20% slevu na jednorázové vstupy do FotbalParku Liberec, kde si můžete zahrát oblíbený fotbalgolf!
 • možnost uplatnit slevu 400 Kč na O2 TV Sport Pack 12 měsíců, cena pro naše permanentkáře není 1799, ale pouze 1399 Kč za jeden rok!
 • nákupem permanentky 2020/2021 ušetříte až 1750 korun oproti jednorázovým vstupenkám na ligu na Střelnici! Od sezóny 2020/2021 bude cena vstupenek na Střelnici 150 Kč na všech tribunách. Na zápasy vyšší kategorie (Slavia, Sparta, Plzeň a Liberec) budou ceny 200 Kč za vstupenku na všech tribunách. Také to je jeden z hlavních důvodů, proč je vhodné si permanentku pořídit.
 • nákupem permanentky pro ženy a děti také ušetříte! Od nové sezóny 2020/2021 se budou totiž také zdražovat zlevněné i dětské vstupenky.
 • kromě nových výhod pro majitele permanentek od sezóny 2020/2021 jsou všechna dosavadní zvýhodnění zachována. Tedy sleva 20% na nákup v klubovém fanshopu, předkupní právo na vstupenky a balíčky v případě postupu do základní skupiny Evropské ligy UEFA, pravidelný mailový newsletter s aktualitami a nabídkami z klubu, dále SMS sestava před každým utkáním Jablonce atd. Stejně tak se mohou permanentkáři těšit na klubové akce, které budou jen pro držitele permic (setkání s hráči, autogramiády, besedy atd.).

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

 1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
 2. Přístup do diskuzního fóra.
 3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
 4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.