září

UEFA zrušila zákaz výjezdů na zápasy

V předkolech evropských pohárů platilo plošné pravidlo zákazu hostujících fanoušků na stadionech kvůli covidové situaci v Evropě v době, kdy se toto nařízení schválilo. Od skupinové fáze se však tento zákaz ruší!

Cesta fanoušků na venkovní zápasy FK Jablonec v základní skupině Evropské konferenční ligy UEFA je tak otevřená! Cestování na jednotlivé zápasy však závisí na místních podmínkách a legislativě. Proto důrazně doporučujeme sledovat aktuální informace ze zemí, kde se náš tým představí.

Náš nejbližší výjezd je do nizozemského Alkmaaru, kde se Jablonec představí 30. září 2021. V tuto chvílí intenzivně pracujeme na možnostech společné dopravy pro fanoušky na zápas 2. kola Evropské konferenční ligy UEFA - skupiny D. Vstupenky do sektoru hostů v Alkmaaru budou v prodeji a aktuální informace o podmínkách cestování do Nizozemska najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí.

Sledujte náš web a sociální sítě, kde v nejbližších dnech přidáme informace k výjezdu do Alkmaaru.