září

V MOL Cupu ve středu v nedalekých Přepeřích

Další anglický týden vyplní družina Petra Rady pohárovým zápasem MOL Cupu v nedalekých Přepeřích. V obci na Turnovsku se náš tým představí tuto středu s brzkým výkopem v 15:30 hodin.

MOL Cup | 3.kolo

:

Branky PEP:

Branky JAB: 56. Nešpor

Historie Přepeř se začala psát v roce 2013. Za tu dobu se klubu s necelou tisícovkou obyvatel kousek od Turnova povedl husarský kousek, v podobě šesti postupů v šesti letech! Tým se usídlil až ve třetiligové soutěži a v roce 2018 byla dokončena rekonstrukce jeho stadionu.

Letos se fotbalisté Přepeř v třetiligové soutěži pohybují ve středu tabulky, aktuálně jim patří devátá pozice. O víkendu doma Přepeře překvapivě prohráli s B-týmem Hradce Králové 0:4. I letos se Přepeře můžou opřít o zkušené borce ve svém kádru. Tým vedený zkušeným rodinným duem Petřík – Petřík má oporu v exjabloneckém obránci Nesvadbovi. Další zajímavá jména tvoří odchovanci klubů z Liberce a Jablonce. Patří mezi ně například Martan, Synek, Hadaščok, Bulíř či Pavlata.

Přepeře o sobě dali na fotbalové mapě vědět i v loňské pohárové sezoně MOL Cupu. Tehdy se čekal svátek v podobě domácího zápasu s ligovou Viktorií Plzeň, jenže kvůli koronavirovým problémům bylo utkání 3. kola odloženo na únor 2021 a protože v tu dobu bylo hřiště outsidera zápasu ještě pod sněhem, museli Přepeřští fotbalisté vyrazit k zápasu na pažit prvoligového soupeře, odkud si nakonec odvezli porážku 0:7. Nyní se Přepeře svátku v domácí RTW Aréně už dočkají, na jejich pažit přijede prvoligový klub z nedalekého Jablonce.

Cestu do třetí kola MOL Cupu si náš soupeř vybojoval dvěma vysokými výhrami, aniž by v nich inkasoval. Nejdříve zvítězil 4:0 v Letohradu, doma poté znemožnil 6:0 i třetiligový Písek. Jablonec jakožto letošní pohárový zástupce vstupuje do bojů v tuzemském poháru MOL Cup až nyní ve 3. kole.

VSTUPENKY NA UTKÁNÍ

Vstupenky na utkání budou v prodeji v den zápasu na pokladnách RTW Arény v Přepeřích za jednotnou cenu 80 Kč.

Stadion FK Přepeře RTW Aréna

Utkání začíná v RTW Aréně v Přepeřích v 15:30 hodin

Rozhodčí: Hocek Petr - Vyhnanovský Milan, Černoevič Alexandr.

Delegát: Mencl Kryštof