Pozvánka
20
září
2021

V MOL Cupu ve středu v nedalekých Přepeřích


Další anglický týden vyplní družina Petra Rady pohárovým zápasem MOL Cupu v nedalekých Přepeřích. V obci na Turnovsku se náš tým představí tuto středu s brzkým výkopem v 15:30 hodin.

MOL Cup | 3.kolo


0
:
1
0:0

Branky PEP:

Branky JAB: 56. Nešpor


Historie Přepeř se začala psát v roce 2013. Za tu dobu se klubu s necelou tisícovkou obyvatel kousek od Turnova povedl husarský kousek, v podobě šesti postupů v šesti letech! Tým se usídlil až ve třetiligové soutěži a v roce 2018 byla dokončena rekonstrukce jeho stadionu.

Letos se fotbalisté Přepeř v třetiligové soutěži pohybují ve středu tabulky, aktuálně jim patří devátá pozice. O víkendu doma Přepeře překvapivě prohráli s B-týmem Hradce Králové 0:4. I letos se Přepeře můžou opřít o zkušené borce ve svém kádru. Tým vedený zkušeným rodinným duem Petřík – Petřík má oporu v exjabloneckém obránci Nesvadbovi. Další zajímavá jména tvoří odchovanci klubů z Liberce a Jablonce. Patří mezi ně například Martan, Synek, Hadaščok, Bulíř či Pavlata.

Přepeře o sobě dali na fotbalové mapě vědět i v loňské pohárové sezoně MOL Cupu. Tehdy se čekal svátek v podobě domácího zápasu s ligovou Viktorií Plzeň, jenže kvůli koronavirovým problémům bylo utkání 3. kola odloženo na únor 2021 a protože v tu dobu bylo hřiště outsidera zápasu ještě pod sněhem, museli Přepeřští fotbalisté vyrazit k zápasu na pažit prvoligového soupeře, odkud si nakonec odvezli porážku 0:7. Nyní se Přepeře svátku v domácí RTW Aréně už dočkají, na jejich pažit přijede prvoligový klub z nedalekého Jablonce.

Cestu do třetí kola MOL Cupu si náš soupeř vybojoval dvěma vysokými výhrami, aniž by v nich inkasoval. Nejdříve zvítězil 4:0 v Letohradu, doma poté znemožnil 6:0 i třetiligový Písek. Jablonec jakožto letošní pohárový zástupce vstupuje do bojů v tuzemském poháru MOL Cup až nyní ve 3. kole.

VSTUPENKY NA UTKÁNÍ

Vstupenky na utkání budou v prodeji v den zápasu na pokladnách RTW Arény v Přepeřích za jednotnou cenu 80 Kč.

Stadion FK Přepeře RTW Aréna


Utkání začíná v RTW Aréně v Přepeřích v 15:30 hodin

Rozhodčí: Hocek Petr - Vyhnanovský Milan, Černoevič Alexandr.

Delegát: Mencl Kryštof

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.