Pozvánka
24
leden
2019

V Portugalsku nejprve proti SC Farense


Tým trenéra Petra Rady se od úterý konečně připravuje v příznivých klimatických podmínkách. Na portugalském herním soustředění ho čeká již v pátek první zápas proti portugalskému SC Farense.

Přípravná utkání 2018/2019 | přát.


1
:
2
0:1

Branky SCF: 77. Junior (PK)

Branky JAB: 33. Kratochvíl


V západní části Pyrenejského poloostrova má jablonecký celek ideální podmínky pro přípravu, denní teploty se blíží ke dvaceti stupňům Celsia. Po třech dnech přípravy čeká náš tým v pátek první přípravný zápas. V rámci kvalitně obsazeného turnaje Atlantic Cup odehrajeme ale letos pouze dva zápasy, to kvůli brzkému startu českého ligového jara FORTUNA:LIGY.

Prvním soupeřem bude Jablonci portugalský Sportovní klub Farense z nedalekého města Faro. Farense se poslední roky pohybuje uprostřed druholigové portugalské soutěže, přesně tam se nachází i v současné době právě hraného ročníku. Druhá portugalská liga je totiž i v těchto dnech v plném běhu.

Na mezinárodní scéně se tento portugalský klub naposledy prezentoval v roce 1995, kdy v tehdejším Poháru UEFA podlehl ve dvojzápase francouzskému Olympique Marseille a byl vyřazen. Farense hrávalo v minulosti své domácí zápasy na nedalekém velkém stánku Estadio Algarve, který byl vystavěn v roce 2004 pro účely Mistrovství Evropy. Posledních pět let už ale klub z Fara hraje přímo doma na vlastním Estádio de São Luís.


Utkání začíná v pátek 25. ledna od 17 hodin SEČ na Estádio da Nora

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.