leden

V posledním testu Čínská Hebei se zvučnými jmény

Liga se kvapem blíží. Týden před startem ligového jara odehraje i náš klub poslední přípravný zápas. Náš tým zakončí portugalské herní soustředění pátečním poledním zápasem s čínským Hebei China Fortune.

Přípravná utkání 2018/2019 | přát.

:

Branky JAB: 15. Pleštil, 52. Acosta

Branky HEB:

Pomyslnou ligovou generálku odehraje náš tým proti prvoligovému čínskému soupeři Hebei China Fortune. Šestý tým čínské Superligy byl založen teprve roku 2010, v nejvyšší soutěži působí druhým rokem. Ani v premiérovém ligovém ročníku si nevedl mezi zkušenými špatně, skončil čtvrtý, jen těsně za pohárovým umístěním.

U kormidla čínského Hebei působí známý kouč Chris Coleman, někdejší trenér reprezentace Walesu, který šest let vedl tento reprezentační výběr a dovedl ho k historické účasti na mistrovství Evropy ve Francii. 48-letý kouč má spolu s tím bohaté zkušenosti nejen z anglické Premier League, v minulosti na ostrovech vedl Fulham, Coventry a Sunderland, působil ale i v řecké Larise a španělském Realu Sociedad.

Mezi největší hvězdy čínské Hebeie patří dva slavní argentinští hráči, donedávna ještě reprezentanti. 34letý záložník Javier Mascherano, který naposledy působil ve španělské Barceloně a o rok mladší útočník Ezequiel Lavezzi, který má za sebou působení Neapoli a Paris SG. V generálce tak na Radův tým čeká další zajímavá konfrontace, kterou vyvrcholí naše portugalské herní soustředění.

Utkání začíná v pátek 1. února od 12 hodin SEČ na Estádio da Nora