Pozvánka
30
leden
2019

V posledním testu Čínská Hebei se zvučnými jmény


Liga se kvapem blíží. Týden před startem ligového jara odehraje i náš klub poslední přípravný zápas. Náš tým zakončí portugalské herní soustředění pátečním poledním zápasem s čínským Hebei China Fortune.

Přípravná utkání 2018/2019 | přát.


2
:
0
1:0

Branky JAB: 15. Pleštil, 52. Acosta

Branky HEB:


Pomyslnou ligovou generálku odehraje náš tým proti prvoligovému čínskému soupeři Hebei China Fortune. Šestý tým čínské Superligy byl založen teprve roku 2010, v nejvyšší soutěži působí druhým rokem. Ani v premiérovém ligovém ročníku si nevedl mezi zkušenými špatně, skončil čtvrtý, jen těsně za pohárovým umístěním.

U kormidla čínského Hebei působí známý kouč Chris Coleman, někdejší trenér reprezentace Walesu, který šest let vedl tento reprezentační výběr a dovedl ho k historické účasti na mistrovství Evropy ve Francii. 48-letý kouč má spolu s tím bohaté zkušenosti nejen z anglické Premier League, v minulosti na ostrovech vedl Fulham, Coventry a Sunderland, působil ale i v řecké Larise a španělském Realu Sociedad.

Mezi největší hvězdy čínské Hebeie patří dva slavní argentinští hráči, donedávna ještě reprezentanti. 34letý záložník Javier Mascherano, který naposledy působil ve španělské Barceloně a o rok mladší útočník Ezequiel Lavezzi, který má za sebou působení Neapoli a Paris SG. V generálce tak na Radův tým čeká další zajímavá konfrontace, kterou vyvrcholí naše portugalské herní soustředění.


Utkání začíná v pátek 1. února od 12 hodin SEČ na Estádio da Nora

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.