Aktualita
13
červenec
2021

V přípravě porazil Jablonec italského soupeře 11:1


V přípravném utkání s amatérským týmem FC Gitschberg Jochtal se zrodil dvouciferný výsledek na naší straně. Zápas s týmem našeho partnera se odehrál za velmi těžkých podmínek.

V úvodu zápasu se za vydatného deště na promáčeném terénu prosadili jako první domácí, když získali míč zastavený v kaluži a Putzer mířil do sítě. Od té doby se hrálo prakticky na jednu branku, tedy pokud to terén a počasí dovolilo. A byla to branka našeho soupeře, na kterou se začal valit jeden útok za druhým. Vyrovnání jsme se dočkali po půlhodině hry, kdy byl faulován ve vápně Holík a Vaníček si připsal z penalty premiérový gól za Jablonec. O chvíli později se krásně trefil Pleštil a v rozmezí 38. a 40. minuty dvakrát skóroval náš elitní útočník Martin Doležal. Do kabin se tak šlo za stavu 4:1 pro Jablonec. 

Po změně stran poslal trenér Petr Rada do hry novou sestavu. Pršel stále vydatněji a Jablonec nyní útočil na polovinu hřiště, kde bylo více vody. Právě těžké podmínky často zastavily útočné akce Jablonce poblíž vápna. Až v 59. minutě napřáhl z dálky Považanec a opět posunul skóre zápasu. Mezi 65. a 67. minutou měl dvě hlavičková zakončení Torfiq a dvakrát mířil přesně - 7:1! A byl blízko také hattricku, ale jeho další pokusy nebyly přesné. V 71. minutě to zkusil chytře lobem z dálky Malínský a mířil přesně - 8:1. Pak se ke slovu dostal hbitý Pilař, který přidal v krátkém čase další dva góly. Skóre pak uzavřel na 11:1 mladík Werani.

FC Gitschberg Jochtal - FK Jablonec 1:11 (1:4)

Branky: 2. Putzer - 38. a 40. Doležal, 65. a 67. Torfiq, 75. a 78. Pilař, 30. Vaníček z pen., 34. Pleštil, 59. Považanec, 71. Malínský, 85. Werani. 

Jablonec 1. pol.: Hrubý - Holík, Martinec, Kubista, Surzyn - Hübschman - Pleštil, Vaníček, Smejkal, Kinčl - Doležal.

Jablonec 2. pol.: Vajner - Haitl, Štěpánek, Zelený, Krob - Werani, Kratochvíl, Pilař, Považanec, Malínský - Torfiq.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.