květen

Václav Pilař po dvou letech odchází

Záložník Václav Pilař strávil v Jablonci dvě krásné sezóny a po konci smlouvy se ještě popere o Ligu mistrů v Plzni. Děkujeme za krásné chvíle v Jablonci, Vašku!

Václav Pilař strávil v Jablonci dva roky a připsal si šest ligových branek a dvě ligové asistence. Naposledy se doma prosadil proti Bohemians Praha 1905 nádherným gólem ranou pod břevno. V MOL Cupu si Pilař připsal tři branky v jednom zápase v minulé sezóně a zazářil také na evropské scéně. Nejprve se doma trefil v utkání předkola Evropské ligy UEFA proti Celticu a následně v základní skupině Evropské konferenční ligy UEFA se prosadil v doma proti Kluži a zajistil nám výhru 1:0.

"V Jablonci jsem byl moc spokojený, chovali se ke mně krásně hlavně po lidské stránce, byl jsem tady spokojený a rád budu na tohle angažmá vzpomínat. Jsem rád, že se nám nakonec podařilo zachránit ligu a zůstanou mi vzpomínky na zápasy Konferenční ligy," říká Václav Pilař, který patřil k tahounům Jablonce zejména v poslední sezóně.

Nyní Vaškovi v Jablonci skončila smlouva a rozhodl se ještě zabojovat o Ligu mistrů v Plzni.

Děkujeme za dva krásné roky, Vašku. Hodně štěstí!