This text will be replaced
leden

Valerijs Šabala definitivně posílí Jablonec

Dnes došlo k definitivní dohodě mezi hráčem a klubem na jeho působení v jabloneckém týmu. Lotyšský reprezentant Valerijs Šabala úspěšně prodělal zdravotní i kondiční testy a zároveň přesvědčil trenéry o svých kvalitách.

Ve středečním přátelském utkání proti polské Legnici dokonce krásným gólem otevřel skóre. Jak jsme již dříve informovali, hbitý útočník bude v zelenobílém dresu působit v jarní části sezóny na hostování z belgického FC Bruggy. Předběžně je ve smlouvě o hostování zakotvena i opce na pozdější přestup. Vysoce talentovaný střelec bude v jarní části nosit na zádech jabloneckého dresu číslo 11. Na jeho profil se podívejte ZDE.

Přinášíme vám s Valerijsem exkluzivně první videorozhovor po jeho příletu do České republiky, kde hodnotí své první dojmy z Jablonce a našeho fotbalového klubu.

Chcete vidět Valerijse Šabalu na ligovém trávníku? Pořiďte si jarní permanentku za výhodných podmínek.