březen

Vážná zranění Bredy a Mingazova!

Během reprezentační přestávky přišel náš tým o dva ofenzivní hráče. Ruslan Mingazov a David Breda vypadnou na delší čas z jabloneckého kádru.

Ruslan Mingazov, který v minulém týdnu odehrál několik zápasů za juniorku a jevil se svými výkony v nadějném světle i přístupem k tréninku, si bohužel znovu obnovil zranění stehenního svalu. Turkmenský středopolař bude vyřazen ze hry opět na několik týdnů.

Talentovaný David Breda byl velkou nadějí do jarních bojů. Po nadějné zimní přípravě nastoupil dokonce k několika zápasům v základní sestavě. Během reprezentační přestávky si však vážně poranil levé koleno a v nejbližších dnech ho čeká náročný operační zákrok. Pro levonohého záložníka tak letošní sezóna skončila.

Oběma hráčům přejeme brzké uzdravení!