Ve čtvrtek v MOL Cupu na Střelnici Varnsdorf

Ani o reprezentační pauze nevypadne Radův tým ze svižného zápasového kolotoče. Ve čtvrtek se v rámci osmifinále poháru MOL Cup utká na Střelnici s druholigovým Varnsdorfem.

MOL Cup | 4.kolo

:

Branky JAB: 38. Doležal, 43. Kratochvíl (pen.), 55. Malínský, 89. Nešpor

Branky VAR:

Tým našeho pohárového soupeře vede exjablonecký hráč a trenér Pavel Drsek. Nedaleký Varnsdorf není pro Jablonec žádnou neznámou, týmy se častokrát potkávají v přípravných a přátelských duelech. Také na soupisce našeho druholigového protivníka se to exjabloneckými jmény jen hemží, zmiňme Adama Richtera, Patrika Schöna, Dominika Bredu, Matěje Kubistu, Olivera Velicha či Martina Kouřila.

Týmu z Kotliny patří v druholigové tabulce přesný střed tabulky a tedy i osmá pozice. K dobru má ale dva odložené zápasy, neboť hlavní tým třemi týdny padl do karantény kvůli rozšířené nákaze covid-19. Do plného tréninku se Drskův tým vrátil v minulém týdnu a o víkendu si přivezl remízu 2:2 z Táborska. „Nemohli jsme hrát dvě soutěžní utkání. Sám jsem zvědav, jak rychle se do toho zase dostaneme,“ říká trenér Drsek.

Varnsdorf je posledním druholigovým klubem, který zůstává ve hře v MOL Cupu. Jeho fotbalisté se do osmifinále pohárové soutěže probojovali postupně přes Neratovice-Byškovice (4:0), Povltavskou fotbalovou akademii (5:0) a ve 3. kole skolili na domácím hřišti i Zbrojovku Brno 4:2 po prodloužení!

Náš Jablonec na výhru čeká už dlouhých devět soutěžních zápasů, poslední pocit vítězství zažil právě v MOL Cupu, když hubený postup přes nedaleké třetiligové Přepeře vystřelil Radově družině na Turnovsku útočník Nešpor.

Utkání na jablonecké Střelnici má výkop už v 15 hodin, všichni permanentkáři mají samozřejmě vstup zdarma. Na duel bude otevřená pouze hlavní tribuna stadionu, permanentkáři z tribuny B si tedy mohou sednout na volná místa na hlavní tribuně.

Utkání začíná ve čtvrtek 11. listopadu od 15 hodin na Střelnici v Jablonci nad Nisou

Rozhodčí: Hocek - Mokrusch, Melichar

Delegát: Mencl