Pozvánka
9
listopad
2021

Ve čtvrtek v MOL Cupu na Střelnici Varnsdorf


Ani o reprezentační pauze nevypadne Radův tým ze svižného zápasového kolotoče. Ve čtvrtek se v rámci osmifinále poháru MOL Cup utká na Střelnici s druholigovým Varnsdorfem.

MOL Cup | 4.kolo


4
:
0
2:0

Branky JAB: 38. Doležal, 43. Kratochvíl (pen.), 55. Malínský, 89. Nešpor

Branky VAR:


Tým našeho pohárového soupeře vede exjablonecký hráč a trenér Pavel Drsek. Nedaleký Varnsdorf není pro Jablonec žádnou neznámou, týmy se častokrát potkávají v přípravných a přátelských duelech. Také na soupisce našeho druholigového protivníka se to exjabloneckými jmény jen hemží, zmiňme Adama Richtera, Patrika Schöna, Dominika Bredu, Matěje Kubistu, Olivera Velicha či Martina Kouřila.

Týmu z Kotliny patří v druholigové tabulce přesný střed tabulky a tedy i osmá pozice. K dobru má ale dva odložené zápasy, neboť hlavní tým třemi týdny padl do karantény kvůli rozšířené nákaze covid-19. Do plného tréninku se Drskův tým vrátil v minulém týdnu a o víkendu si přivezl remízu 2:2 z Táborska. „Nemohli jsme hrát dvě soutěžní utkání. Sám jsem zvědav, jak rychle se do toho zase dostaneme,“ říká trenér Drsek.

Varnsdorf je posledním druholigovým klubem, který zůstává ve hře v MOL Cupu. Jeho fotbalisté se do osmifinále pohárové soutěže probojovali postupně přes Neratovice-Byškovice (4:0), Povltavskou fotbalovou akademii (5:0) a ve 3. kole skolili na domácím hřišti i Zbrojovku Brno 4:2 po prodloužení!

Náš Jablonec na výhru čeká už dlouhých devět soutěžních zápasů, poslední pocit vítězství zažil právě v MOL Cupu, když hubený postup přes nedaleké třetiligové Přepeře vystřelil Radově družině na Turnovsku útočník Nešpor.

Utkání na jablonecké Střelnici má výkop už v 15 hodin, všichni permanentkáři mají samozřejmě vstup zdarma. Na duel bude otevřená pouze hlavní tribuna stadionu, permanentkáři z tribuny B si tedy mohou sednout na volná místa na hlavní tribuně.


Utkání začíná ve čtvrtek 11. listopadu od 15 hodin na Střelnici v Jablonci nad Nisou

Rozhodčí: Hocek - Mokrusch, Melichar

Delegát: Mencl

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.