leden

Ve fanshopu odstartuje Green friday!

Green Friday, nebo-li zelený pátek je tu! Top produkty, top slevy! Kolika procentní slevu si ulovíš ty? Nejoblíbenější slevová akce světového internetu dorazila i na náš eshop! Startuje v pátek 29. ledna 2021!

GREEN FRIDAY

Máme pro vás slevy až 70%! Jak to funguje? Náš Green Friday trvá celý týden od 29. ledna 2021 až do 5. února 2021. Přestože se dá o všech slevách, které FK Jablonec v rámci Green Friday nabízí, hovořit jako o velkolepých, některé si přeci jen zaslouží vyzdvihnout o malinko více. Velmi příjemná je například sleva 490,- Kč na Bundu od firmy Capelli. Dalším skvělým kouskem do vaší sbírky jsou trička FK Jablonec, kde slevy činí 226,- KČ. Tak neváhejte a využijte tento skvělý týden na nákup produktů z našeho e-shopu.

Důležitá informace pro permanentkáře: tato akce nejde kombinovat se slevou 20%, kterou máte aktivní na své permanentce. V týdnu od 29. 1. až 5. 2. bude sleva pro permanentkáře vypnuta.

Nezapomeňte, že fanshop je kvůli vládním opatřením UZAVŘEN a slouží pouze k vydávání objednávek. Děkujeme za pochopení!

NAKUPUJTE TAKÉ PŘES FACEBOOK A INSTAGRAM

Koupí produktů podpoříte celý klub FK Jablonec a my vám slibujeme, že se stále budeme snažit rozšiřovat naší nabídku a vylepšovat stávající produkty. Produkty můžete zakoupit prostřednictvím fanshopu, obchodu na Facebooku nebo na Instagramu.

DOPRAVA ZDARMA

Abychom vám nakupování v našem eshopu fanshop.fkjablonec.cz ještě více usnadnili, připravili jsme akci na dopravu zdarma, a to při nákupu nad 1500 Kč, tak neváhejte a využijte tuto nabídku, která je platná na všechny naše produkty