Aktualita
25
leden
2021

Ve fanshopu odstartuje Green friday!


Green Friday, nebo-li zelený pátek je tu! Top produkty, top slevy! Kolika procentní slevu si ulovíš ty? Nejoblíbenější slevová akce světového internetu dorazila i na náš eshop! Startuje v pátek 29. ledna 2021!

GREEN FRIDAY

Máme pro vás slevy až 70%! Jak to funguje? Náš Green Friday trvá celý týden od 29. ledna 2021 až do 5. února 2021. Přestože se dá o všech slevách, které FK Jablonec v rámci Green Friday nabízí, hovořit jako o velkolepých, některé si přeci jen zaslouží vyzdvihnout o malinko více. Velmi příjemná je například sleva 490,- Kč na Bundu od firmy Capelli. Dalším skvělým kouskem do vaší sbírky jsou trička FK Jablonec, kde slevy činí 226,- KČ. Tak neváhejte a využijte tento skvělý týden na nákup produktů z našeho e-shopu. 

Důležitá informace pro permanentkáře: tato akce nejde kombinovat se slevou 20%, kterou máte aktivní na své permanentce. V týdnu od 29. 1. až 5. 2. bude sleva pro permanentkáře vypnuta.

Nezapomeňte, že fanshop je kvůli vládním opatřením UZAVŘEN a slouží pouze k vydávání objednávek. Děkujeme za pochopení!


NAKUPUJTE TAKÉ PŘES FACEBOOK A INSTAGRAM

Koupí produktů podpoříte celý klub FK Jablonec a my vám slibujeme, že se stále budeme snažit rozšiřovat naší nabídku a vylepšovat stávající produkty. Produkty můžete zakoupit prostřednictvím fanshopu, obchodu na Facebooku nebo na Instagramu.

DOPRAVA ZDARMA

Abychom vám nakupování v našem eshopu fanshop.fkjablonec.cz ještě více usnadnili, připravili jsme akci na dopravu zdarma, a to při nákupu nad 1500 Kč, tak neváhejte a využijte tuto nabídku, která je platná na všechny naše produkty

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.