This text will be replaced
Reportáž
27
duben
2015

Víkend otců: Děkujeme za skvělou kulisu


V utkání proti Slavii jsme na tribunách i ve fanzoně našli mnoho spokojených tváří tatínků i dětí. Děkujeme, že jste v sobotu dorazili na Střelnici.

Synot liga 2014/15 | 25.kolo


2
:
1
1:1

Branky JAB: 4. Filip Novák, 62. Martin Pospíšil

Branky SLA: 11. Milan Škoda


Slunečné odpoledne přilákalo do ochozů jablonecké Střelnice třetí nejvyšší návštěvu v této sezoně. Velkou část fanoušků tvořili tatínkové s dětmi, kterým jsme utkání 25. kola věnovali v rámci ligové projektu Víkend otců. 

Lákadlem byl samozřejmě i tradiční soupeř z Edenu, který bojuje o záchranu v nejvyšší soutěži, a pestrý doprovodný program.

Již hodinu a půl před výkopem se otevřely brány stadionu a děti s rodiči začaly rychle zaplňovat jabloneckou fanzónu. Již u vchodu všichni tatínkové s dětmi dostali unikátní placku #Díkytáto a mohli se zúčastnit fotosoutěže o víkendový pobyt pro celou rodinu. 

Ve fanzóně se také na autogramiádě objevila dvojice otec-syn z řad jabloneckých fotbalistů: Štefan a Ondřej Mihálikovi.

Především pro tatínky jsme připravili výstavu rodinných vozů Hyundai od společnosti Hyundai Auto Koutek a taneční vystoupení skupiny Diamonds. Ale ani nejmenší nepřišli zkrátka. Mohli si vyzkoušet nafukovací hrad, konzole XBOX, děvčata z Komanda jim namalovala obličej a rozdávala balonky. 

I začátek utkání byl věnován tatínkům. Hráčský doprovod si na nástup oblékl unikátní trička k Víkendu otců, o které nyní můžete hrát v naší facebookové soutěži. Stačí napsat vlastní příběh, jak vás táta přivedl k fotbalu nebo ke sportu. 

Nakonec i hráči Jablonce společně poděkovali svým tatínkům prostřednictvím banneru s nápisem #DíkyTáto. 

Pozvánka na Podještědské derby

Ke skvělé atmosféře i další výhře našich fotbalistů jste přispěli hlavně vy, fanoušci. Děkujeme vám, že jste v sobotu dorazili na Střelnici a budeme se těšit, že přijdete i na další domácí utkání proti našemu největšímu rivalovi. Utkání s FC Slovan Liberec se koná v neděli 10. května 2015 od 13:15. Fanzóna bude otevřena tradičně hodinu a půl před startem utkání. Vstupenky si můžete koupit ode dneška na sekretariátu klubu nebo na pokladnách Střelnice ve středu odpoledne (do 18:00 hodin). Od čtvrtka 30. dubna pak budou k dispozici i online ZDE nebo na kterékoliv pobočce společnosti Ticketstream.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Nejnovější články

Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.