Vítězný obrázek na billboard!

V předchozích dvou týdnech měly děti z našich dětských fanklubů možnost zapojit se do unikátní výtvarnické soutěže.

Všechny děti, které poslaly svůj obrázek na téma Jablonec a fotbal, se mohou těšit na neopakovatelný zážitek, když doprovodí naše fotbalisty na trávník před příštím domácím zápasem proti Teplicím.

Ze všech obrázků vybrali sami hráči ten nejhezčí, který zvolili jako motiv pro kampaň na dětský zápas. Utkání FK Jablonec vs. FK Teplice, které se odehraje výjimečně v neděli 8. května od 16:00 hodin bude totiž celé věnované dětem! Těšit se můžete už nyní na bohatý doprovodný program plný soutěží.

Trojice hráčů Tecl - Wágner - Hrubý zvolila za celou kabinu obrázek devítiletého Honzy Horníčka. Právě jeho výtvor bude ztvárněn na všech grafikách včetně třeba několika billboardů, které slouží jako pozvánky na jablonecká utkání. Mladý umělec navíc od klubu dostal za jeho snahu i odměnu v podobě dárků.

Honzíkovi gratulujeme, děkujeme všem dětem i jejich rodičům za účast v soutěži a těšíme se na viděnou při dětském utkání proti Teplicím. „Jsme rádi, že se do soutěže naši fanoušci přímo zapojili, pomohli nám s kampaní. Říkali jsme si, že nemá cenu vymýšlet vizuál, který má děti zaujmout, ale že mnohem bližší pro ně bude něco, co sami vytvoří," komentuje projekt pro děti tiskový mluvčí klubu Štěpán Hanuš.

„Na všechny děti se budeme v neděli 8. května těšit na stadionu, kde na ně bude čekat zajímavý doprovodný program," dodává Hanuš. Již brzy přineseme o projektu a doprovodném programu pro děti více informací. Sledujte náš web a sociální sítě.

<#buttonLong>KOUPIT VSTUPENKU<#/buttonLong>

Author Štěpán Hanuš