Aktualita
14
květen
2018

Vladimir Jovović prodloužil smlouvu!


Černohorský reprezentant Vladimir Jovović prodloužil v Jablonci smlouvu! Klub na šikovného záložníka uplatnil opci a Vlado má nový kontrakt do 30. června 2020!

"Jsem rád, že klub ve mě našel posilu, kterou hledal. Myslím si, že jsem v Jablonci odehrál dobré zápasy a díky tomu mi klub nabídl prodloužení smlouvy. V Jablonci se cítím dobře. Máme dobrý tým a dobré výsledky. Věřím, že konec sezóny bude ještě lepší. Musíme teď zvládnout závěr ligy a pak můžeme myslet na pohárové zápasy v nové sezóně," říká černohorský reprezentant Vladimir Jovović. 

Rodák z Nikšiće zažil debut v profesionálním fotbale v 17 letech v klubu Sutjeska Nikšić. Zahrál si také v kvalifikaci o Evropskou ligu proti Šerifu Tiraspol. Na konci sezony 2014/2015 odešel do Červené Hvězdy Bělehrad, odkud hostoval v OFK Bělehrad, Napredak Kruševac či Spartak Subotica.

Vladimir Jovović také pravidelně nastupuje v reprezentačních výběrech již od roku 2012. Od národního týmu do 19 let se propracoval až do A týmu reprezentace Černé Hory, kde má na kontě 8 startů. Svou premiéru v reprezentačním áčku zažil 17. listopadu 2013 proti Lucembursku. 

V aktuálním soutěžním ročníku nastoupil Vladimir Jovović do 24 zápasů a vstřelil sedm branek! Zejména v jarní části ligy je ofenzivním tahounem mužstva a zaznamenal čtyři góly a tři asistence. Nyní v Jablonci podepsal nový kontrakt do 30. června 2020! Ať se ti daří, Vlado! 

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.