únor

Vladimir Jovović prodloužil smlouvu!

Černohorský reprezentační záložník Vladimir Jovović podepsal v Jablonci nový kontrakt. Autor třinácti ligových branek v dresu Jablonce bude na Střelnici působit další sezónu.

Vladimir Jovović je v Jablonci třetí sezónu a nastoupil do 76 ligových zápasů, ve kterých zaznamenal 13 gólů a 18 asistencí. Po dlouhých a náročných jednáních došlo dnes na Střelnici k prodloužení stávajícího kontraktu o jeden rok. Původní kontrakt měl vypršet v létě 2020.

„Jsem rád, že jsem smlouvu prodloužil. Měl jsem smlouvu do léta, ale domluvil jsem se s majitelem, že prodloužíme. On měl zájem a já jsem také chtěl pokračovat v Jablonci,“ říká po podpisu smlouvy Vladimir Jovović.

„Fotbalově se cítím v Jablonci dobře, protože tady jsem tři roky a hodně jsem si tady zvykl. Už jsem odehrál dost zápasů, a to je pro mě důležité. Myslím si, že se mi v Jablonci daří a hraje se mi dobře, je to vidět i na výsledcích. Teď se chci ještě zlepšit a udělat vše, co můžu, aby se Jablonec zase dostal do evropských pohárů,“ dodává Jovović.

Hodně štěstí do dalších bojů za Jablonec, Vlado!