Aktualita
26
únor
2020

Vladimir Jovović prodloužil smlouvu!


Černohorský reprezentační záložník Vladimir Jovović podepsal v Jablonci nový kontrakt. Autor třinácti ligových branek v dresu Jablonce bude na Střelnici působit další sezónu.

Vladimir Jovović je v Jablonci třetí sezónu a nastoupil do 76 ligových zápasů, ve kterých zaznamenal 13 gólů a 18 asistencí. Po dlouhých a náročných jednáních došlo dnes na Střelnici k prodloužení stávajícího kontraktu o jeden rok. Původní kontrakt měl vypršet v létě 2020.

„Jsem rád, že jsem smlouvu prodloužil. Měl jsem smlouvu do léta, ale domluvil jsem se s majitelem, že prodloužíme. On měl zájem a já jsem také chtěl pokračovat v Jablonci,“ říká po podpisu smlouvy Vladimir Jovović.

„Fotbalově se cítím v Jablonci dobře, protože tady jsem tři roky a hodně jsem si tady zvykl. Už jsem odehrál dost zápasů, a to je pro mě důležité. Myslím si, že se mi v Jablonci daří a hraje se mi dobře, je to vidět i na výsledcích. Teď se chci ještě zlepšit a udělat vše, co můžu, aby se Jablonec zase dostal do evropských pohárů,“ dodává Jovović.

Hodně štěstí do dalších bojů za Jablonec, Vlado!

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.