leden

Vojtěch Kubista prodloužil smlouvu do 2022!

Odchovanec FK Jablonec Vojtěch Kubista spojil svou budoucnost na další dva roky s naším klubem! Šestadvacetiletý záložník podepsal nový kontrakt do 30. června 2022.

Vojtěch Kubista již osmou sezónu neodmyslitelně patří k fotbalovému ligovému Jablonci. V podzimní části ligy naskočil u třetího týmu ligy do 10 zápasů, když se na trávníky vrátil po zranění kolene z letní přípravy v Rakousku. Celkově má na kontě 117 duelů, ve kterých vstřelil 4 branky a přidal 7 asistencí. Nyní bude dále sbírat ligové starty v zelenobílém dresu.

"Jsem rád, že jsem v Jablonci prodloužil smlouvu. Jsem tady doma, líbí se nám tady a jsme tu spokojení. V kabině máme skvělou partu a doufám, že se nám bude co nejvíc dařit, abychom se udrželi nahoře v tabulce. Cílem je určitě boj o evropské poháry," říká po podpisu smlouvy Vojtěch Kubista, kterému původní kontrakt končil v létě 2020.

"Vždycky, když se hraje o přední příčky a evropské poháry, tak je motivace pokračovat o to větší. Pořád tě to žene dopředu," dodává Kubista.

Vojtěch Kubista je odchovancem jabloneckého fotbalu. V mládežnických kategoriích byl také chvíli na Spartě, ale nejvíce se prosadil v Jablonci nad Nisou.

Do ligového kádru se dostal na jaře roku 2013. V mladších kategoriích hrál více v ofenzivě, ale v přechodu do dospělých začal hrát také v obraně.

Přejeme hodně štěstí a zdraví do dalších fotbalových let!