březen

Vojtěch Kubista prodloužil v Jablonci smlouvu!

Záložník Vojtěch Kubista bude hájit jablonecké barvy další dva roky! Na Střelnici podepsal nový kontrakt do 30. června 2020!

„Samozřejmě jsem rád, že v Jablonci pokračuji. Jsem spokojený, že klub, ve kterém jsem vyrůstal, měl zájem, abych tu pokračoval. Jsem tu od malička a pro Jablonec bych na hřišti umřel. I vzhledem k tomu, že tu mám rodinu, tak je pro nás důležité, že máme zase určitý klid a víme, kam patříme,“ říká k novému kontraktu jablonecký odchovanec Vojtěch Kubista.

Vojtěch Kubista je odchovancem jabloneckého fotbalu. V mládežnických kategoriích byl také chvíli ve Spartě, ale nejvíce se prosadil v Jablonci nad Nisou. Do ligového kádru se dostal na jaře roku 2013. V mladších kategoriích hrál více v ofenzivě, ale v přechodu do dospělých začal hrát také v obraně.

Aktuálně hraje náš univerzál nejvíce ve středu zálohy na pozici defenzivního záložníka, kde mu to nejvíce sedí. Ve své kariéře zatím nastoupil do 76 ligových zápasů a připsal si tři góly.

V letošní sezóně na gól v lize zatím stále čeká, nicméně důležitými góly se zapsal mezi střelce v poháru MOL Cup. V osmifinále v Olomouci režíroval naši výhru 4:3, když vstřelil dvě branky Sigmě, a výrazně nám pomohl k postupu do čtvrtfinále.

Nyní Vojtěch Kubista podepsal v Jablonci nový kontrakt, který trvá do 30. června 2020.

Ať se ti daří, Vojto!