Volný prodej na Celtic také online!

FK Jablonec Celtic FC
3. předkolo UEL, 1. kolo čt 5. 8. 2021, 17:45

Od středy 4. srpna jsou ve volném prodeji vstupenky na utkání 3. předkola Evropské ligy UEFA FK Jablonec - Celtic FC také online!

VOLNÝ PRODEJ ONLINE!

Ve středu 4. srpna jsme uvolnili volný prodej vstupenek také online pro fanoušky. Přijďte podpořit naše hráče v důležitém boji ve 3. předkole Evropské ligy UEFA proti skotskému velkoklubu.Nezapomeňte si stáhnout a vyplnit také dotazník. Tento dotazník musí být vyplněn a předán při vstupu na stadion. Ke stažení je ZDE!

VOLNÝ PRODEJ NA STŘELNICI!

Od úterý 27. července je prodej vstupenek pro všechny fanoušky z České republiky na INFOCENTRU stadionu Střelnice (u hlavního vstupu na stadion). Provozní doba INFOCENTRA s prodejem vstupenek v předprodeji bude až do začátku zápasu v časech od 8 do 15 hodin každý všední den. Fanoušci z České republiky mohou kupovat vstupenky také bez permanentky. Na infocentru dostanete k lístkům také dotazník, který bude k dispozici i v den utkání. Tento dotazník musí být vyplněn a předán při vstupu na stadion, ke stažení je ZDE! Formulář je nutný mít také v případě, že jdete na zápas s půjčenou permanentkou například od vašeho kamaráda.

CENA VSTUPENEK JE JEDNOTNÁ!

Jak jsme avizovali dlouho dopředu, největší zvýhodnění mají na předkola evropských soutěží UEFA majitelé permanentek. Ti mají vstup zajištěn zdarma. Fanoušci bez permanentek pak zaplatí jednotnou cenu 500 Kč za vstupenku na utkání 3. předkola Evropské ligy UEFA. Ceny jsou bez dalších slev.

Pokud jste doteď váhali nad pořízením permanentky, tak teď již neváhejte. Podobné ceny jednorázových vstupenek budou také na další zápas předkola, ať už Evropské ligy UEFA či Evropské konferenční ligy UEFA. Nákupem permanentky tak budete mít výrazné zvýhodnění a navíc celou sezónu FORTUNA:LIGY a poháru MOL Cup.

PERMANENTKÁŘI MAJÍ VSTUP VOLNÝ. NENÍ POTŘEBA ŽÁDNÝ SPECIÁLNÍ LÍSTEK

Majitelé permanentek FK Jablonec 2021/2022 mají vstup na předkola Evropské ligy UEFA zdarma. Stejně tak majitelé placených permanentek 2020/2021, kterým byla automaticky prodloužena platnost. Na zápas můžete přijít s permanentkou, není potřeba vyzvedávat speciální vstupenku.

NĚKTERÁ MÍSTA PERMANENTKÁŘŮ NEBUDOU PŘI ZÁPASECH EVROPSKÉ LIGY DOSTUPNÁ! Musíme dodržet covidová opatření a rozdělit stadion na přesně vymezené zóny. ZÓNA 1 pro týmy bude muset být na hlavní tribuně A rozšířena až do některých řad a míst pro fanoušky. Jednotlivým permanentkám, kterých se tato restrikce bude týkat, najdeme odpovídající náhradní místo v co nejlepší kategorii. Věříme, že tuto mimořádnou situaci pochopíte a vyjdete nám s kompenzací místa vstříc. Klub zodpovídá za to, že tato pravidla budou dodržena, takže je opravdu důležité, aby to tak skutečně bylo a nedostali jsme se tak do potíží s UEFA. Ti permanentkáři, kterých se toto omezení týká, budou kontaktování jednotlivě.

Author Redakce