březen

Vstupenky na MOL Cup jsou v prodeji!

Ve středu náš čeká čtvrtfinále Poháru MOL Cup! Vstupenky na souboj se Slováckem jsou v prodeji. Na další ligový domácí zápas s Baníkem máme výhodnou akci pro návštěvníky poháru.

MOL Cup 2017/2018 | ČF

:

Branky JAB: 24. Považanec, 63. Doležal, 76. Chramosta

Branky SLO: 67. Kubala

V domácí pohárové soutěži jsme se dostali mezi posledních osm týmů a tuto středu nás čeká čtvrtfinálová bitva. Do Jablonce přijede 1.FC Slovácko a k postupu budeme potřebovat vaši pomoc. Klukům se teď velmi vydařil vstup do jarní části ligy, tak potřebujeme formu přenést také do MOL Cupu!

Vstupenky jsou v prodeji za stejné ceny, jako na ligové zápasy. Z organizačních důvodů budu uzavřena tribuna JIH, takže budou v prodeji vstupenky pouze na tribuny VÝCHOD a ZÁPAD.

Permanentkáři nemusí samozřejmě řešit nákup vstupenky, pohár MOL Cup mají v ceně sezónní permanentky.

Vstupenky jsou v prodeji online nebo na sekretariátu klubu každý všední den od 7 do 15 hodin.

Z poháru na Baník za 50 korun!

Na následující ligové utkání s Baníkem Ostrava, které odehrajeme v neděli 11. března od 15 hodin na Střelnici, jsme připravili speciální akci.

Fanoušci, kteří přinesou vstupenku z pohárového utkání proti Slovácku, mohou zakoupit vstupenku na ligový duel s Baníkem Ostrava jen za 50 korun!

Tuto akci bude možné využít také na pohárovém utkání ve středu na hlavní pokladně stadionu Střelnice. Při nákupu vstupenky na MOL Cup si můžete rovnou zakoupit zvýhodněný lístek na Baník. V dalších termínech bude prodej takto zvýhodněných vstupenek pouze na sekretariátu klubu každý všední den od 7 do 15 hodin.

Nezapomeňte nás sledovat také na klubových sociálních sítích FacebookInstagramTwitter.