duben

Vstupenky na derby jsou v prodeji!

Za dva týdny se na Střelnici odehraje očekávané Podještědské derby proti FC Slovan Liberec! Vstupenky na utkání můžete kupovat na sekretariátu klubu každý všední den od 7 do 15 hodin. V týdnu před utkáním plánujeme ještě prodloužený prodej.

HET liga 2017/2018 | 26.kolo

:

Branky JAB: 16. Martin Doležal, 86. Jaroslav Diviš

Branky LIB:

Podještědské derby se nezadržitelně blíží a byl zahájen předprodej vstupenek na sekretariátu klubu. Derby se odehraje v neděli 29. dubna od 18:30 hodin na Střelnici!

K nákupu vstupenek můžete sekretariát klubu, který je otevřen každý všední den od 7 do 15 hodin. Během týdne bude ještě zpřístupněn prodej vstupenek online. O tom budeme informovat na webu. V týdnu před utkáním plánujeme během jednoho dne prodloužený prodej vstupenek v Infocentru u hlavního vstupu na Střelnici.

Podobně jako na utkání se Spartou nebo Slavií došlo k navýšení ceny základního vstupného na 150 korun na všech tribunách. Toto zvýšení se netýká dětských vstupenek pro děti do 15 let a zlevněných pro ženy, důchodce a ZTP. Prodej dětských a zlevněných vstupenek na Podještědské derby bude umožněn až v den zápasu s Libercem!

Akce pro majitele permanentek!

Pro majitele zakoupených permanentních vstupenek jsme připravili speciální akci na Podještědské derby! Po předložení platné zakoupené permanentky může její majitel koupit až dvě vstupenky na utkání za běžnou cenu (120 Kč Tribuna A a 110 Kč Tribuna B). Tuto akci můžete využít při nákupu na sekretariátu klubu. V den zápasu s Libercem již NEBUDE možnost akční cenu uplatnit.

Vstupenky pro fanoušky FC Slovan Liberec

Vstupenky do sektoru vlajkonošů hostů budou v prodeji prostřednictvím klubu FC Slovan Liberec. Nejbližší termín prodeje vstupenek bude při domácím utkání Liberce proti Slavii Praha.