září

Vukadinović do zimy hostuje ve Zlíně

Ofenzivní záložník Vukadin Vukadinović byl uvolněn na půlroční hostování do celku FC Fastav Zlín. V týmu nováčka SYNOT ligy bude srbský hráč působit do 31. 1. 2016.

V současném kádru se zatím prosadit nedokázal. Proto se vedení klubu dohodlo se Zlínem na hostování ofenzivního hráče v jeho klubu na zbytek první části letošní sezóny. Pro Vukadina bude důležité, aby získal herní praxi v ligovém týmu. Ještě před odchodem do Zlína prodloužil srbský fotbalista kontrakt v Jablonci do 31. 12. 2016.

„Po hostování ve Slavii jsem se na Jablonec těšil. Na Evropskou ligu a všechno tady. Je tu hodně kvalitních fotbalistů a posty jsou zdvojené a někde dokonce ztrojené. Takže je těžké dostat se do sestavy. Ve Zlíně budu mít teď šanci větší a jdu tam s tím, abych odehrál zbylé zápasy do zimní přestávky. Potřebuji hrát a jsem na to natěšený. Věřím, že mi to prospěje a uvidíme, v jakém stavu se vrátím v zimě do Jablonce,“ říká o svém dočasném odchodu z Jablonce Vukadin Vukadinović.