Aktualita
10
květen
2019

Výjezd na Slavii za 300 korun!


Ve třetím kole nadstavby ve Skupině o titul zavítáme do Edenu na Slavii! A připravili jsme pro vás autobusový výjezd na tento atraktivní duel, který se hraje ve středu 15. května od 20 hodin!

Cena zájezdu je 300 korun a kapacita je omezená! Kdo tedy před zápasem s Baníkem Ostrava a v jeho průběhu přijde do fanshopu dříve, tak má větší šanci si své místo zajistit! A navíc jako dárek od našeho klubu máte vstupenku do sektoru hostů v ceně 420 korun v Sinobo stadium v Praze ZDARMA!

Prodej zájezdů na 3. kolo Skupiny o titul odstartuje dne 11. května v 16:00, kdy se otevřou brány stadionu Střelnice. Ve fanshopu najdete prodejní místo, kde se budou vydávat jízdenky do Prahy. Prodej bude také během celého prvního poločasu, a to včetně poločasové přestávky! Majitelé permanentek a vstupenek na B tribunu se do fanshopu mohou dostat přes INFOCENTRUM u hlavního vstupu na stadion Střelnice.

Plánovaný odjezd autobusů do Prahy je z parkoviště u hlavního vstupu do stadionu Střelnice ve středu 15. května v 17:00! Buďte proto na místě včas, ať můžete vyrazit bez komplikací podpořit náš klub do Edenu! V autobusu již dostanete vstupenky na utkání!

Při prodeji zájezdu bude potřeba na prodejním místě ve fanshopu zapsat své jméno a telefonní číslo do formuláře, abychom měli seznam fanoušků, kteří s námi cestují.


DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO PERMANENTKÁŘE!

Pokud vlastníte permanentku FK Jablonec na sezónu 2018/2019, máte možnost být na zápase v Sinobo stadium proti Slavii také zdarma! Když budete cestovat po vlastní ose do Prahy a na pokladně u sektoru hostů u VSTUPU 3 ukážete naší klubovou permanentku, dostanete také vstupenku na utkání ZDARMA JAKO DÁREK OD FK JABLONEC. Bez předložení platné permanentky nebude možné vstupenky vydávat!


Detailnější informace zveřejníme v úterý 14. května na klubovém webu.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.