květen

Výjezd na Slavii za 300 korun!

Ve třetím kole nadstavby ve Skupině o titul zavítáme do Edenu na Slavii! A připravili jsme pro vás autobusový výjezd na tento atraktivní duel, který se hraje ve středu 15. května od 20 hodin!

Cena zájezdu je 300 korun a kapacita je omezená! Kdo tedy před zápasem s Baníkem Ostrava a v jeho průběhu přijde do fanshopu dříve, tak má větší šanci si své místo zajistit! A navíc jako dárek od našeho klubu máte vstupenku do sektoru hostů v ceně 420 korun v Sinobo stadium v Praze ZDARMA!

Prodej zájezdů na 3. kolo Skupiny o titul odstartuje dne 11. května v 16:00, kdy se otevřou brány stadionu Střelnice. Ve fanshopu najdete prodejní místo, kde se budou vydávat jízdenky do Prahy. Prodej bude také během celého prvního poločasu, a to včetně poločasové přestávky! Majitelé permanentek a vstupenek na B tribunu se do fanshopu mohou dostat přes INFOCENTRUM u hlavního vstupu na stadion Střelnice.

Plánovaný odjezd autobusů do Prahy je z parkoviště u hlavního vstupu do stadionu Střelnice ve středu 15. května v 17:00! Buďte proto na místě včas, ať můžete vyrazit bez komplikací podpořit náš klub do Edenu! V autobusu již dostanete vstupenky na utkání!

Při prodeji zájezdu bude potřeba na prodejním místě ve fanshopu zapsat své jméno a telefonní číslo do formuláře, abychom měli seznam fanoušků, kteří s námi cestují.

DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO PERMANENTKÁŘE!

Pokud vlastníte permanentku FK Jablonec na sezónu 2018/2019, máte možnost být na zápase v Sinobo stadium proti Slavii také zdarma! Když budete cestovat po vlastní ose do Prahy a na pokladně u sektoru hostů u VSTUPU 3 ukážete naší klubovou permanentku, dostanete také vstupenku na utkání ZDARMA JAKO DÁREK OD FK JABLONEC. Bez předložení platné permanentky nebude možné vstupenky vydávat!

Detailnější informace zveřejníme v úterý 14. května na klubovém webu.