duben

Výkon proti Zlínu se fanouškům líbil

Příznivci zelenobílých barev dali svými známkami najevo spokojenost s výkonem hráčů v domácím ligovém utkání proti Zlínu. Po výhře 2:0 dostali nejlepší známky brankář Vlasta Hrubý a stoper Vít Beneš.

ePojisteni.cz liga 2016/2017 | 23.kolo

:

Branky JAB: 6. Ondřej Mihálik, 90. Mirzad Mehanovič

Branky ZLF:

Hlasování se zúčastnili kromě permanentkářů také registrovaní uživatelé diskuzního fóra na klubovém webu. Všichni pak hodnotili jednotlivé hráče známkou 1-5 (5 jako nejlepší, 1 za nejhorší výkon).

Jeden z hlasujících majitelů permanentek od nás opět získává poukaz na zboží z fanshopu v hodnotě 100 korun. Nejrychlejší správnou odpověď odeslal v rámci pravidel permanentkář Pavel Vlk, kterému gratulujeme!

Celý tým vysoko nad průměrem

Známky všech hráčů se vytáhly tentokrát vysoko nad průměr a fanoušci tak potvrdili pozitivní hodnocení výkonu celého mužstva. Průměrné známky hráčů podle hvězdičkového hodnocení permanentkářů za utkání FK Jablonec vs. FC FASTAV Zlín vypadají následovně:

Vlastimil Hrubý (4,2 *) - Nikola Janković (3,8 *), Luděk Pernica (3,9 *), Vít Beneš (4,5 *), Matěj Hanousek (3,7 *) - Tomáš Hübschman (3,5 *) - Michal Trávník (3,2 *), Martin Pospíšil (3,8 *), Jaroslav Zelený (3,8 *) - Ondřej Mihálik (3,9 *), Jaroslav Diviš (3,7 *).

Náhradníci s odehranými alespoň 20 minutami: Mirzad Mehanović (3,3 *), Vojtěch Kubista (2,7 *).