Vznikají dvě nové klubové ankety!

Pro sezónu 2021/2022 uzavřel FK Jablonec spolupráci s firmou SBD Sever a s ní i vznikají nové ankety Hráč měsíce a Hráč sezóny.

"Chtěli jsme fanouškům nabídnout další možnost, jak se zapojit do dění v klubu a v nové sezóně budou mít možnost ocenit také hráče v individuálních anketách. Jsme také velice rádi, že naší anketu podpoří významná společnost SBD Sever, jejíž jméno ankety ponesou," říká k novému projektu tiskový mluvčí klubu Martin Bergman.

SBD Sever se zabývá především správou nemovitostí, zejména bytových domů. Právní forma společnosti je bytové družstvo, firma je tedy obchodní korporací, která se specializuje na oblast bydlení. Mezi jejich aktivity patří také realitní činnost, včetně provádění vlastních developerských projektů.

Stavební bytové družstvo Sever se sídlem v centru Liberce v Bažantí ulici patří v současné době mezi nejvýznamnější a největší společnosti v Libereckém kraji, které se profesionálně zabývají správou nemovitostí se zaměřením na bytové domy. "SBD Sever působí v libereckém regionu, naší hlavní činností je správa bytových domů. Věnujeme se také realitní činnosti a výstavbě bytů. V tom vidím paralelu s fotbalem. Dobře vystavět tým a pak jej udržovat v takovém stavu, aby dosahoval skvělých výsledků. Týmům z našeho regionu, FK Jablonec nevyjímaje, se to daří již několik let. Se skromnými rozpočty vychovávají hráče pro velký fotbal a trvale se drží ve špičce. Vážíme si, že můžeme sponzorovat právě tyto ankety, protože získat individuální ocenění v tak kvalitním klubu, jakým je FK Jablonec, je nesmírně těžké, a proto hodně prestižní," dodává k uzavření spolupráce předseda představenstva SBD Sever Petr Černý.

Rádi bychom touto možností představili jak firmu SBD sever, která bude titulárním partnerem této ankety, tak vám fanouškům dali další možnost jak ocenit naše hráče a vyjádřit jim podporu během nadcházející sezóny. Určitě budeme rádi, když se zapojí co největší počet fanoušků a proto máme připravené také věcné ceny pro hlasující v anketě.

Author Michal Kvítek, Martin Bergman