Mládež
červenec

Žáci U11 brali na turnaji v Maďarsku bronz

Žáci U11 se loučili se sezónou na zahraničním turnaji v Maďarsku. Turnaj s názvem Balaton Trófea zakončili na krásném třetím místě.

Minulý týden se náš tým U11 r. 2008 představil na turnaji Balaton Trófea v Maďarsku. Turnaj se konal ve městě SIÓFOK pod záštitou místní radnice a Maďarského fotbalového svazu pro kategorie U9 – U17 a zúčastnily se ho středoevropské země a zástupci USA. Celkem se představilo 1400 hráčů a hráček. Za FK Jablonec to byli - Ježek, Čudlín, Velechovský, Špaček, Hušek, Jirků, Krejčů, Lorenc, Sobotka, Sirůček, Hádek a Kurila. Náš tým obsadil konečné třetí místo z devatenácti týmů. V semifinále jsme nestačili na tým z Chorvatska, když jsme k utkání nastoupili hodinu po dohrávce zápasu ve skupině za úmorného vedra (42° ve stínu), hrálo se vždy 2x15 minut a náš turnaj byl vypsán pro hráče ročníku 2007 a mladší. Následující den jsme porazili Bratislavu 3:0 a získali bronzové medaile. Kluci předváděli solidní fotbal i proti fyzicky vyspělým soupeřům. Poděkování patří Anetě a Liboru Krejčů, kteří se o všechny kluky , v rámci volnočasových aktivit a stravy, starali fantasticky. Taktéž děkujeme naší vedoucí týmu Romaně! Turnaj byl završením a příjemnou rozlučkou se sezónou 2018/19.

Za realizační tým U11 Mička, Věříšová, Žďárský