Zájezd na Randers v prodeji za 1500!

Take na druhý venkovní zápas jsme se rozhodli vypravit autobus pro fanoušky a uhradit polovinu nákladů spojených s cestou na utkání Evropské konferenční ligy UEFA v dánském Randers. Cena je opět 1500 Kč včetně vstupenky na zápas! V prodeji jsou také samostatné vstupenky na zápas za 360 korun!

Vedení FK Jablonec se opět rozhodlo uhradit půlku nákladů spojených s cestou na zápas proti Randers, abyste měli znovu snazší cestu na zápas Evropské konferenční ligy UEFA. Hráči i vedení klubu si pochvalovali atmosféru našeho fanouškovského tábora v Alkmaaru a chtěli bychom to znovu vidět v Randers! Cena zájezdu včetně vstupenky na zápas je opět 1500 Kč!

<#buttonLong>NAKUPUJ ZÁJEZD ONLINE!<#/buttonLong>

Zájezd je v prodeji již nyní online přes náš ticketingový systém Ticketstream, dále na sekretariátu klubu každý všední den od 7 do 15 hodin! Kapacita autobusu je 45 míst, proto nenechávejte nákup na stadionu na poslední chvíli.

Plánovaný odjezd z Jablonce je ve středu 3. 11. večer, přesný čas bude upřesněn účastníkům zájezdu. Příjezd do Randers je plánovaný na čtvrtek ráno, takže fans budou mít dostatek času na návštěvu města a naladit se na večerní zápas. Vstupenky budou distribuovány mezi fanoušky cestou do Randers. Detaily budou upřesněny po uzavření zájezdu.

Rezervace zájezdu je platná po zaplacení celé částky za zájezd. Pro dokončení prodeje budeme potřebovat jméno, příjmení a kontaktní údaje.

Samostatné vstupenky na zápas

Pokud cestujete na zápas do Dánska po vlastní ose, máme pro vás vstupenky do sektoru našich fans. Vstupenky do sektoru hostů jsou v prodeji na sekretariátu klubu za 360 korun od 7 do 15 hodin! Nenechávejte nákup na poslední chvíli!

Author Martin Bergman