This text will be replaced
Pozvánka
31
leden
2020

Zápas s CSKA Sofia živě na našem YouTube!


Třetí přípravné utkání, které odehrajeme v sobotu 1. února 2020 od 17:15 v Marbella Football Center proti CSKA Sofia, nabídne v přímém přenosu klubový kanál na YouTube!

Přípravná utkání 2019/2020 | přát.


2
:
0
2:0

Branky JAB: 6. Kubista, 35. Jovović

Branky CSS:


Zatím máme za sebou na herním soustředění ve Španělsku dva přípravné zápasy. Těsnou porážku 1:2 s ruským FK Krasnodar a výhru 3:1 nad japonským týmem Shonan Bellmare.

Třetí herní prověrka čeká svěřence trenéra Petra Rady proti bulharskému klubu PFK CSKA Sofia. Hrát se bude v sobotu 1. února 2020 od 17:15 hodin v Marbella Football Center, kde jsme odehráli také náš první duel s Krasnodarem.

Náš sobotní soupeř se naposledy střetl v pátek 31. ledna s plzeňskou Viktorií a prohrál 0:3, když se o góly Viktorie postaral dvěma trefami Jan Kovařík a jeden přesný zásah přidal Alvir.

"Osobně si myslím, že to bude asi nejtěžší zápas. Krasnodar byl samozřejmě také velmi kvalitní protivník, ale myslím si, že Sofia na tom bude ještě lépe. Bude to asi největší test z toho, co jsme tu zatím měli. Ukáže se, jak jsme na tom. Budeme chtít vyhrát a zakončit soustředění vítězně," říká před utkáním záložník Dominik Pleštil.

Naše poslední herní vystoupení na soustředění ve Španělsku nabídne v přímém přenosu klubový kanál na TV Střelnice na YouTube.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.