Zavzpomínejte spolu s legendami

Čtvrteční dopoledne bude na Střelnici patřit všem pamětníkům jabloneckého fotbalu.

Statutární město Jablonec nad Nisou spolu s Centrem sociálních služeb Jablonec nad Nisou letos již po šestnácté pořádá Týden seniorů. Součástí atraktivního programu bude tentokrát ve spolupráci s naším klubem i zajímavé dopoledne na jabloneckém stadionu.

Ve čtvrtek 29. září 2016 se od 10 hodin uskuteční prohlídka zázemí stadionu, na kterou naváže v ca. 10:45 hod. zajímavá beseda s klubovými legendami, která proběhne v novém sálu víceúčelového zařízení u vstupu do areálu stadionu. Účast na debatě již přislíbili bývalí skvělí hráči LIAZu Luboš Šrejma nebo Jiří Zemler. Pro pamětníky jablonecké kopané bude jistě lákadlem i další obsazení diskuze. Na jejím moderování se bude totiž podílet sportovní novinář Jaroslav Hrabák. Bavit se budeme o historii jabloneckého fotbalu.

Bližší informace o dalším programu Týdne seniorů se dozvíte na stránkách města Jablonec.

Author Štěpán Hanuš