Získej originální přání k narozeninám!

Chceš si vyšperkovat svoje narozeniny nebo udělat radost někomu z tvých blízkých? Nyní máš jedinečnou možnost získat přání přímo od hráčů FK Jablonec!

Slavíš narozeniny ty, někdo z tvých kamarádů nebo blízkých? Nechte si poslat originální přání přímo od hráčů FK Jablonec!

Co pro to musíte udělat?

Stačí napsat na mailovou adresu fanousci@fkjablonec.cz a vybrat si hráče, od kterého přání chcete. Vámi vybraný hráč vám natočí videopřání z mobilního telefonu. Sami si pak už můžete vybrat, jestli vám bude video pouze zaslané či ho zveřejníme také na klubovém Facebooku. Další možností je, že vám vybraný hráč přímo zavolá a oslavenci popřeje osobně.

Cena narozeninového přání je 500 Kč. Platbu proveďte bankovním převodem na účet 131 204 0217/0100. Při objednání je nutné vybrat dva hráče při nedostupnosti prvního z nich. Objednávku proveďte alespoň sedm dní dopředu.