prosinec

Zlevňujeme permanentky o 40 procent!

Od 4. prosince budou v prodeji permanentní vstupenky na zbytek sezóny 2018/2019 se slevou 40 procent z původní ceny! Ideální příležitost pořídit vánoční dárek svým blízkým.

V ceně máte všechna domácí ligová utkání, slevu na nákup ve fanshopu ve výši 20% a navíc zajištěné vstupy na nadstavbovou část FORTUNA:LIGY! A permanentka platí samozřejmě také na poslední domácí ligové utkání v pondělí 17. prosince proti Slavii Praha!

Nakupovat můžete permanentky se slevou na sekretariátu klubu každý všední den od 7 do 15 hodin. Nakupovat můžete také na internetu prostřednictvím online prodeje. Využijte k nákupu zlevněných permanentek ideálně tento týden od 10. do 14. prosince. Poslední možnost nákupu před svátky je ve středu 19. prosince. Pak bude sekretariát a fanshop do 2. ledna 2019 uzavřen!