Aktualita
1
červenec
2018

Změna času prodeje permanentek!


Od pondělí 2. 7. 2018 dochází ke změně času prodeje permanentek na novou sezónu 2018/2019! Startuje se každý všední den v 10:00 v Infocentru na Střelnici.

Prodej permanentních vstupenek na sezónu 2018/2019 bude probíhat v několika vlnách. A ty vám přiblíží soupis důležitých termínů v tabulce.

25. června 2018
Start prodeje permanentek stávajícím držitelům placených permanentek ze sezóny 2017/2018 na svá místa (*) a prodej neobsazených míst pro nové permanentkáře.
4. července 2018
Konec blokací pro držitele zakoupených permanentek ze sezóny 2017/2018.
5. července 2018
Start online prodeje na internetu všech volných míst.
9. července 2018
Start prodeje všech volných míst také v INFOCENTRU na Střelnici.
Zahájení výměny ostatních permanentních vstupenek.

DŮLEŽITÉ INFORMACE K PRODEJI

  • Od 25.5. platí evropské nařízení o nakládání s osobními údaji – GDPR. Je tedy nutné, aby si každý přišel permanentku zakoupit osobně a podepsal informaci o zpracování osobních údajů. Bez podepsané informace o zpracování osobních údajů nebude možné permanentku prodat.
  • Osoby do 15 let musí přinést podepsaný souhlas zákonného zástupce, který je ke stažení na našich webových stránkách - Souhlas se zpracováním osobních údajů pro zákonného zástupce.
  • (*) Z důvodu vyšších požadavků UEFA na rozšíření VIP prostor klubu se nebude prodávat pro nové ani stávající permanentkáře v sektoru B na hlavní tribuně A – VÝCHOD, prvních deset sedaček od sektoru VIP v 11. až 20. řadě.
  • (*) Na tribuně B – ZÁPAD nebudou v prodeji nejvyšší řady ve všech sektorech z důvodu vybudování další platformy pro TV kamery a přípravy stavby nových komentátorských boxů. 
  • (*) Permanentkáři, kteří měli místa na těchto dotčených místech, musí najít pro novou sezónu na jiném volném místě. Omlouváme se za komplikace, ale věříme, že tyto nutné zásahy do struktury stadionu chápete i s ohledem na nutné úpravy podle specifikací UEFA.
  • Majitelé placených permanentek budou mít předkupní právo na domácí zápasy v základní skupině Evropské ligy UEFA.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.