červenec

Změna času prodeje permanentek!

Od pondělí 2. 7. 2018 dochází ke změně času prodeje permanentek na novou sezónu 2018/2019! Startuje se každý všední den v 10:00 v Infocentru na Střelnici.

Prodej permanentních vstupenek na sezónu 2018/2019 bude probíhat v několika vlnách. A ty vám přiblíží soupis důležitých termínů v tabulce.

25. června 2018
Start prodeje permanentek stávajícím držitelům placených permanentek ze sezóny 2017/2018 na svá místa (*) a prodej neobsazených míst pro nové permanentkáře.
4. července 2018
Konec blokací pro držitele zakoupených permanentek ze sezóny 2017/2018.
5. července 2018
Start online prodeje na internetu všech volných míst.
9. července 2018
Start prodeje všech volných míst také v INFOCENTRU na Střelnici.
Zahájení výměny ostatních permanentních vstupenek.

DŮLEŽITÉ INFORMACE K PRODEJI

• Od 25.5. platí evropské nařízení o nakládání s osobními údaji – GDPR. Je tedy nutné, aby si každý přišel permanentku zakoupit osobně a podepsal informaci o zpracování osobních údajů. Bez podepsané informace o zpracování osobních údajů nebude možné permanentku prodat.
  • Osoby do 15 let musí přinést podepsaný souhlas zákonného zástupce, který je ke stažení na našich webových stránkách - Souhlas se zpracováním osobních údajů pro zákonného zástupce.
  • (*) Z důvodu vyšších požadavků UEFA na rozšíření VIP prostor klubu se nebude prodávat pro nové ani stávající permanentkáře v sektoru B na hlavní tribuně A – VÝCHOD, prvních deset sedaček od sektoru VIP v 11. až 20. řadě.
  • (*) Na tribuně B – ZÁPAD nebudou v prodeji nejvyšší řady ve všech sektorech z důvodu vybudování další platformy pro TV kamery a přípravy stavby nových komentátorských boxů.
  • (*) Permanentkáři, kteří měli místa na těchto dotčených místech, musí najít pro novou sezónu na jiném volném místě. Omlouváme se za komplikace, ale věříme, že tyto nutné zásahy do struktury stadionu chápete i s ohledem na nutné úpravy podle specifikací UEFA.
  • Majitelé placených permanentek budou mít předkupní právo na domácí zápasy v základní skupině Evropské ligy UEFA.