Fanoušci

Pro fanoušky

Jsme regionální klub, který je orientován na fanoušky. Nenabízíme však jen kvalitní fotbal, ale i příjemné strávení volného času. Proč to děláme?

Více o poslání klubu

Dotazy na klub

Diskuzní forum

Diskuzní fórum

Jablonecký gól

Jablonecký gól nabízí před každým domácím utkáním čtenářům unikátní rozhovory s hráči, zajímavosti z kabiny soupeře i další novinky z našeho klubu. Nakoukněte do jeho elektronického archivu.

Číst

Ke stažení

Počítač je věc, se kterou trávíme hodně času. Proč si jej tedy nevyzdobit v klubových barvách? Vyberte si hned z několika vyladěných pozadí, která jsou pro vás k dispozici v různých formátech.

Ke stažení

Rychlé zprávy

Vánoce bez České pošty

Z důvodu dlouhých dodacích lhůt rušíme ve fanshopu objednávky od 7. 12. 2019 přes Českou poštu. Je možné si vybrat jinou přepravní službu. Děkujeme za pochopení! Váš FK Jablonec Vyberete si v našem FANSHOPU!

Dětský koutek s dárky

Při posledním domácím zápase v podzimní části FORTUNA:LIGY se mohou děti, které navštíví při utkání náš dětský koutek, těšit na vánoční dárečky. Nezapomeňte své děti nahlásit do dětského koutku před utkáním. Více informací ČTĚTE NA WEBU.

Příprava s Ústím

V pátek 11. října vyplníme reprezentační přestávku přípravným zápasem s Ústím nad Labem. Hrát se bude od 11 hodin na hřišti ve Vrkoslavicích.

S Brnem 1. října v 16:30

Utkání 3. kola poháru MOL Cup proti FC Zbrojovka Brno sehrajeme na Střelnici v úterý 1. října 2019 od 16:30 hodin. Ceny vstupenek budou jako na ligová utkání a permanentkáři mají samozřejmě vstup zdarma! Datum zahájení prodeje vstupenek zveřejníme v příštím týdnu na webu.