Fanoušci

Pro fanoušky

Jsme regionální klub, který je orientován na fanoušky. Nenabízíme však jen kvalitní fotbal, ale i příjemné strávení volného času. Proč to děláme?

Více o poslání klubu

Dotazy na klub

Diskuzní forum

Diskuzní fórum

Jablonecký gól

Jablonecký gól nabízí před každým domácím utkáním čtenářům unikátní rozhovory s hráči, zajímavosti z kabiny soupeře i další novinky z našeho klubu. Nakoukněte do jeho elektronického archivu.

Číst

Ke stažení

Počítač je věc, se kterou trávíme hodně času. Proč si jej tedy nevyzdobit v klubových barvách? Vyberte si hned z několika vyladěných pozadí, která jsou pro vás k dispozici v různých formátech.

Ke stažení

Rychlé zprávy

Čvančara do Empoli

Útočník Tomáš Čvančara zamířil na půlroční hostování s opcí do italského klubu Empoli FC. Hodně štěstí, Tome!

Janetzký do Opavy

Záložník Jakub Janetzký stráví jarní část sezóny opět v Opavě. Mladý středopolař hrál v Opavě již na podzim. Jakub Janetzký se k Jablonci připojí po sezóně. Ať se ti daří, Kubo!

Fanshop 19.12. zavírá!

Klubový fanshop bude v roce 2018 naposledy otevřen ve středu 19. prosince od 7 do 15 hodin! Přijďte si nakoupit poslední dárky se symbolikou vašeho oblíbeného klubu! Online objednávky již není možné vyřídit. Až zase 2. ledna 2019! Přejeme krásné svátky!

Vstupenky v Astaně

Výdej vstupenek pro fanoušky Jablonce, kteří cestují do Astany na utkání Evropské ligy UEFA, bude u hlavního vstupu na stadion Astana arena. Výdejní místo bude označeno a bude otevřeno ve čtvrtek 8. 11. od 20:45 hodin místního času!