Dětský fanklub

Ahoj,

zajímá tě fotbal a jsi mladší 15 let?

Přidej se k nám a pojď s náma na fotbal! Staň se fotbalovým fanouškem a získej zážitky nebo krásné klubové dárky.

Co dostaneš, když se staneš členem fanklubu?

• kartu pro vstup na stadion pro všechna domácí zápasy FK Jablonec
  • deníček fanouška pro sezónu 2017/18
  • možnost setkání s hráči A týmu
  • pozvání na atraktivní akce mimo stadion
  • SMS zprávu se sestavou FKJ před každým zápasem
  • slevy v klubovém fanshopu
  • možnost sedačky v bezpečném rodinném sektoru
  • vyškolený perzonál při zápasech i všech dalších akcích

Cena ročního členství je 400 Kč. Pro věrné fanoušky z minulé sezóny platí cena po slevě 200 korun!

Akce fanklubu

Vojta Kubista s Víťou Benešem volali dětem, jak se měli první den ve škole :-)

Fanklubisté se zúčatnili Soví noci. I se sovičkou Jizerkou.

Obrázek od dětí se dostal na billboard.

Členové dětských fanklubů lyžovali s Jizerkou.

Advent na Střelnici.

V rámci Víkendu otců soutěžili děti o možnost doprovodit hráče na hřiště.

A chystáme mnoho dalšího:) Sleduj náš web a sociální sítě, abys měl/a přehled o všech našich akcích!

Informace pro rodiče

Nabídku dětských permanentek a blížší informace, kde a jak si členství pořídit, naleznete v sekci permanentky.

Patron dětských fanklubů

Patronem dětského fanklubu je od jeho založení v létě 2015 dlouholetá opora a legenda Jablonce - Václav Halama

V sezoně 1968/69 vedl tým jako kapitán za vytouženým postupem, ale na poslední chvíli Jablonci nejvyšší soutěž unikla.

Po skončení kariéry se stal také úspěšných trenérem, a to především za hranicemi. Posléze se stal uznávaným hráčským agentem a fotbalovým diplomatem.

Rychlé zprávy

TESTOVACÍ CENTRUM

Pokud potřebujete informace o provozu testovacího centra na Střelnici, které neprovozuje přímo klub, ale pouze využívá jeho prostory, obraťte se na samotné centrum na telefonním čísle 721 555 372. Děkujeme za pochopení!

Na MOL Cup jen tribuna A

Ve čtvrtek 11. 11. odehrajeme na Střelnici utkání MOL Cup proti Varnsdorfu a pro diváky bude z organizačních důvodů otevřena jen hlavní tribuna. Majitelé permanentek z B tribuny se samozřejmě dostanou také na hlavní tribunu A. Ostatní fans mají vstup za 50 Kč. Více informací v článku.

Vstupenky na Hradec!

V neděli hrajeme od 16:00 proti Hradci Králové na hřišti v Mladé Boleslavi. Vstupenky pro fanoušky Jablonce do sektoru hostů jsou v prodeji POUZE ONLINE! Nakupovat vstupenky můžete NA TOMTO ODKAZU! Jiná možnost nákupu vstupenek do sektoru hostů není. Pouze online.

BALÍČKY NA RANDERS A ALKMAAR

Upravili jsme pro vás ceny balíčku na zbylé dva zápasy Evropské konferenční ligy UEFA! Neváhejte a pořiďte si vstupenky na dva domácí zápasy proti Randers a Alkmaaru za zvýhodněnou cenu! Detaily ohledně prodeje najdete v článku na webu!

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.