Dětský fanklub

Ahoj,

zajímá tě fotbal a jsi mladší 15 let?

Přidej se k nám a pojď s náma na fotbal! Staň se fotbalovým fanouškem a získej zážitky nebo krásné klubové dárky.

Co dostaneš, když se staneš členem fanklubu?

• kartu pro vstup na stadion pro všechna domácí zápasy FK Jablonec
  • deníček fanouška pro sezónu 2017/18
  • možnost setkání s hráči A týmu
  • pozvání na atraktivní akce mimo stadion
  • SMS zprávu se sestavou FKJ před každým zápasem
  • slevy v klubovém fanshopu
  • možnost sedačky v bezpečném rodinném sektoru
  • vyškolený perzonál při zápasech i všech dalších akcích

Cena ročního členství je 400 Kč. Pro věrné fanoušky z minulé sezóny platí cena po slevě 200 korun!

Akce fanklubu

Vojta Kubista s Víťou Benešem volali dětem, jak se měli první den ve škole :-)

Fanklubisté se zúčatnili Soví noci. I se sovičkou Jizerkou.

Obrázek od dětí se dostal na billboard.

Členové dětských fanklubů lyžovali s Jizerkou.

Advent na Střelnici.

V rámci Víkendu otců soutěžili děti o možnost doprovodit hráče na hřiště.

A chystáme mnoho dalšího:) Sleduj náš web a sociální sítě, abys měl/a přehled o všech našich akcích!

Informace pro rodiče

Nabídku dětských permanentek a blížší informace, kde a jak si členství pořídit, naleznete v sekci permanentky.

Patron dětských fanklubů

Patronem dětského fanklubu je od jeho založení v létě 2015 dlouholetá opora a legenda Jablonce - Václav Halama

V sezoně 1968/69 vedl tým jako kapitán za vytouženým postupem, ale na poslední chvíli Jablonci nejvyšší soutěž unikla.

Po skončení kariéry se stal také úspěšných trenérem, a to především za hranicemi. Posléze se stal uznávaným hráčským agentem a fotbalovým diplomatem.

Rychlé zprávy

Permanentky v prodeji

Permanentky můžete zakoupit online prostřednictvím sítě Ticketstream, nebo osobně na pokladnách stadionu Střelnice od 18. 7. do 22. 7. vždy mezi 9:00 - 15:00 a v týdnu od 25. 7. do 29. 7. v časech 9:00 až 17:00.

Dárek k nákupu!

Pokud nakoupíte ve fanshopu během celé nadstavby v hodnotě nad 200 Kč, dostanete dárek v podobě dřevěné stavebnice pro děti v barvách FK Jablonec! Nakupovat můžete jak online, tak v prodejně na Střelnici. Akce platí do vydání zásob!

Fanshop dočasně uzavřen!

Klubový fanshop na Střelnici je z technických důvodů do čtvrtka 3. března dočasně uzavřen. Stejně tak odbavování online objednávek je do čtvrtka pozastaveno. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

Testování na Střelnici skončil

S ohledem na rozvolnění protiepidemických opatření ukončil provozovatel testovací centrum na Střelnici. V případě potřeby testu se prosím obraťte na Krajskou hygienickou stanici, která vám doporučí jiné testovací místo nebo navštivte web ÚZIS. Děkujeme za pochopení.

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.