Kolekce Jablonec

Kolekce produktů Jablonec

Všechny fanouškovské předměty z této kolekce zdobí výrazný nápis Jablonec, který se váže k fotbalovému klubu, ale i k městu. Nápis je doplněn decentním logem FK Jablonec, ale nechybí ani motiv jabloně z městského znaku. Hrdě se totiž hlásíme ke svým kořenům ve městě a zeleném regionu.

Suvenýry lze zakoupit ve fanshopu v budově Víceúčelového zařízení sportovního areálu Střelnice. Otevřeno je každý den od pondělí do pátku v čase 7:00 - 15:00. V případě, že bude fanshop uzavřen v provozní době, je možné si vyžádat jeho otevření na sekretariátu FK v budově hlavní tribuny.

Přejeme si, aby nakupování klubových suvenýrů pro Vás bylo jednoduché, rychlé a komfortní. Proto můžete z pohodlí domova vybírat a nakupovat naše zboží na moderní verzi e-shopu.

NAKOUPIT ZDE

Rychlé zprávy

Nadstavba juniorky

Juniorský tým zná kompletní rozpis nadstavby Juniorské ligy. Přesné termíny zápasů o umístění včetně hřišti najdete kliknutím na tento ODKAZ.

Se Zlínem 25.4.

Semifinále Poháru MOL Cup ve Zlíně má nový termín! Zápas o postup do finále odehrajeme ve středu 25. dubna od 18 hodin v přímém přenosu na ČT Sport.

Pohár se hrát bude!

I přes vydatné noční sněžení je hřiště na Střelnici připraveno, aby se mohl odehrát čtvrtfinálový duel poháru MOL Cup proti Slovácku. Výkop zápasu je v 16:00 hodin!

Technické problémy s SMS sesta

Omlouváme se fanouškům, kterým dnes nedorazila SMS se sestavou našeho týmu. Na odstranění problému pracujeme. Děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

O webu | Ochrana osobních údajů | Kontakt | RSS