Kolekce Jablonec

Kolekce produktů Jablonec

Všechny fanouškovské předměty z této kolekce zdobí výrazný nápis Jablonec, který se váže k fotbalovému klubu, ale i k městu. Nápis je doplněn decentním logem FK Jablonec, ale nechybí ani motiv jabloně z městského znaku. Hrdě se totiž hlásíme ke svým kořenům ve městě a zeleném regionu.

Suvenýry lze zakoupit ve fanshopu v budově Víceúčelového zařízení sportovního areálu Střelnice. Otevřeno je každý den od pondělí do pátku v čase 7:00 - 15:00. V případě, že bude fanshop uzavřen v provozní době, je možné si vyžádat jeho otevření na sekretariátu FK v budově hlavní tribuny.

Přejeme si, aby nakupování klubových suvenýrů pro Vás bylo jednoduché, rychlé a komfortní. Proto můžete z pohodlí domova vybírat a nakupovat naše zboží na moderní verzi e-shopu.

NAKOUPIT ZDE

Rychlé zprávy

Los 4. kola poháru MOL Cup

V pátek 19. října bylo vylosováno osmifinále poháru MOL Cup. Našim soupeřem je prvoligový klubu MFK Karviná. Hrát se bude na hřišti soupeře a přesný termín zápasu bude ještě upřesněn.

Akce 1+1 pro BONUS KARTU

Na utkání Evropské ligy UEFA mezi FK Jablonec - FC Astana připravil jablonecký fotbalový klub speciální akci pro členy věrnostního programu Sport Parku Liberec BONUS KARTA. Majitelé Bonus karty mají možnost nakoupit 2 vstupenky na utkání se slevou 50%! Jednu vstupenku I. nebo II. kategorie zaplatíte za plnou cenu a druhou máte zdarma! Více informací ZDE!

Vozíčkáři na Kyjev

Kapacita míst pro vozíčkáře na utkání Evropské ligy UEFA proti Dynamu Kyjev je vyčerpána! Na zbývající dvě utkání proti Astaně a Rennes ještě místa jsou. Děkujeme za pochopení.

Los 3. kola MOL Cupu

V pátek 14. září se losovalo v Praze 3. kolo Poháru MOL Cup. Los nám za soupeře určil druholigové FK Pardubice a hrát se bude na půdě našeho soupeře. Přesný termín bude upřesněn.