Klub a fanoušci

Je to prosté. Fotbalový klub dělají nejen hráči a jeho vedení, ale zejména fanoušci. Bez fanoušků by nebyl klub, tedy ani FK Jablonec.

Jako v každém klubu také my chceme předvádět pohledný fotbal a přinášet svým fanouškům trvalou sportovní radost. Nemáme malé cíle a tvrdě pracujeme na tom, aby jsme je splnili.

Kromě toho je však naší ambicí ještě něco více. Uvědomujeme si, že velká část české veřejnosti si Jablonec dnes primárně spojuje s fotbalem. To bereme jako privilegium, ale i jako velkou zodpovědnost. Chceme být dobrými reprezentanty našeho města i celého jabloneckého regionu. Je naší ambicí regionu pomáhat na hřišti a v rámci možností také mimo něj. Každý den bojujeme za Jablonec. V první linii.

Zároveň se budeme snažit, aby naši fanoušci měli pocit, že je o ně na Střelnici dobře postaráno. Vážíme si našich fanoušků a chceme jim jejich důvěru vrátit nadprůměrnými službami, kterých se jim u nás dostane. Všechny změny bohužel nejdou udělat najednou, ale naši fanoušci budou i tak vnímat, že na tom neustále pracujeme.

Pro své fanoušky máme ještě jeden vzkaz. Budeme rádi, když se nám ozvete.

Máte dotaz? Připomínku? Stížnost? Komentář? Dejte nám to vědět! Můžete nás kontaktovat mnoha způsoby - na email fanousci@fkjablonec.cz, přes sociální sítě Facebook, Twitter anebo nám můžete poslat vzkaz prostřednictvím formuláře. Samozřejmě budeme rádi, když nám také napíšete, že se vám něco líbilo. Dodá nám to energii do dlouhodobé práce, jejíž cílem je vybudovat v Jablonci špičkový fotbalový klub, a to jak po sportovní stránce, tak i organizačně.

Podpisové kartičky hráčů FK Jablonec

Pokud chcete získat podepsanou kartičku některého z našich hráčů nebo máte vlastní fotografie, které si chcete nechat podepsat, pošlete nám je na adresu klubu s žádostí o podpis. Rádi vám s našimi hráči vyhovíme.

Důležité je také vložit do obálky další ofrankovanou obálku s vaší nadepsanou adresou. Doba vyřízení není pevně stanovena, ale vyřídíme všechny žádosti.

Adresa klubu:

FK Jablonec

U stadionu 4904/5

466 01 Jablonec nad Nisou

Rychlé zprávy

B tým s Libercem

V sobotu 13. července hraje náš B tým přípravné utkání s FC Slovan Liberec B v areálu Mozartova ve Mšeně! Původně se mělo hrát v Heřmanicích, ale hřiště je podmáčené. Výkop zápasu je v 10:15 hodin.

Permanentky 2019/2020

V pátek 12. července 2019 nebude možné z technických důvodů prodávat permanentky na sezónu 2019/2020! Děkujeme za pochopení

Sekretariát do 13 hodin!

Ve středu 12. června 2019 bude z technických důvodů sekretariát v provozu jen do 13 hodin! Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Permanentky 2019/2020

Prodej permanentek je nyní od 10. června každý všední den od 7 do 15 hodin na sekretariátu FK Jablonec na Střelnici. Nakupovat můžete samozřejmě také online NA TOMTO ODKAZU.