Klub a fanoušci

Je to prosté. Fotbalový klub dělají nejen hráči a jeho vedení, ale zejména fanoušci. Bez fanoušků by nebyl klub, tedy ani FK Jablonec.

Jako v každém klubu také my chceme předvádět pohledný fotbal a přinášet svým fanouškům trvalou sportovní radost. Nemáme malé cíle a tvrdě pracujeme na tom, aby jsme je splnili.

Kromě toho je však naší ambicí ještě něco více. Uvědomujeme si, že velká část české veřejnosti si Jablonec dnes primárně spojuje s fotbalem. To bereme jako privilegium, ale i jako velkou zodpovědnost. Chceme být dobrými reprezentanty našeho města i celého jabloneckého regionu. Je naší ambicí regionu pomáhat na hřišti a v rámci možností také mimo něj. Každý den bojujeme za Jablonec. V první linii.

Zároveň se budeme snažit, aby naši fanoušci měli pocit, že je o ně na Střelnici dobře postaráno. Vážíme si našich fanoušků a chceme jim jejich důvěru vrátit nadprůměrnými službami, kterých se jim u nás dostane. Všechny změny bohužel nejdou udělat najednou, ale naši fanoušci budou i tak vnímat, že na tom neustále pracujeme.

Pro své fanoušky máme ještě jeden vzkaz. Budeme rádi, když se nám ozvete.

Máte dotaz? Připomínku? Stížnost? Komentář? Dejte nám to vědět! Můžete nás kontaktovat mnoha způsoby - na email fanousci@fkjablonec.cz, přes sociální sítě Facebook, Twitter anebo nám můžete poslat vzkaz prostřednictvím formuláře. Samozřejmě budeme rádi, když nám také napíšete, že se vám něco líbilo. Dodá nám to energii do dlouhodobé práce, jejíž cílem je vybudovat v Jablonci špičkový fotbalový klub, a to jak po sportovní stránce, tak i organizačně.

Podpisové kartičky hráčů FK Jablonec

Pokud chcete získat podepsanou kartičku některého z našich hráčů nebo máte vlastní fotografie, které si chcete nechat podepsat, pošlete nám je na adresu klubu s žádostí o podpis. Rádi vám s našimi hráči vyhovíme.

Důležité je také vložit do obálky další ofrankovanou obálku s vaší nadepsanou adresou. Doba vyřízení není pevně stanovena, ale vyřídíme všechny žádosti.

Adresa klubu:

FK Jablonec

U stadionu 4904/5

466 01 Jablonec nad Nisou

Rychlé zprávy

Fanshop 19.12. zavírá!

Klubový fanshop bude v roce 2018 naposledy otevřen ve středu 19. prosince od 7 do 15 hodin! Přijďte si nakoupit poslední dárky se symbolikou vašeho oblíbeného klubu! Online objednávky již není možné vyřídit. Až zase 2. ledna 2019! Přejeme krásné svátky!

Vstupenky v Astaně

Výdej vstupenek pro fanoušky Jablonce, kteří cestují do Astany na utkání Evropské ligy UEFA, bude u hlavního vstupu na stadion Astana arena. Výdejní místo bude označeno a bude otevřeno ve čtvrtek 8. 11. od 20:45 hodin místního času!

Tréninky a TK před EL UEFA

INFORMACE PRO MÉDIA: Středa 24. října 2018, Jablonec nad Nisou 16:00 předzápasová TK FK Jablonec za účasti trenéra a kapitána (tiskové středisko FK Jablonec v budově Střelnice, vstup možný od 15:30, možnost vyzvednutí akreditací na utkání); 16:45 trénink Vrkoslavice (prvních 15 minut otevřený pro média); 18:30 předzápasová TK FC Astana (tiskové středisko FK Jablonec v budově Střelnice); 19:00 trénink FC Astana (FK Jablonec, prvních 15 minut otevřený pro média).

Autobus po utkání s Astanou

Po čtvrtečním utkání Evropské ligy proti FC Astana bude pod stadionem přistaven autobus, který může rozvést fanoušky po Jablonci a končit bude na Ostrém rohu ve Mšeně.