Historie klubu

První zmínku o jablonecké kopané zaznamenáváme roku 1921, kdy byl založen první fotbalový klub. Slavnější a významnější kapitoly se začaly psát až po osvobození, kdy na sever proudili první osídlenci.

Více o historii

Naše osobnosti

Ruda 'Houba' Svoboda

Úspěchy klubu

Klub Legend

Klub legend sdružuje nejvýznamnější hráče, trenéry a funkcionáře FK Jablonec. Které osobnosti jablonecké kopané jsou členy naší síně slávy?

VÍCE O LEGENDÁCH

Rychlé zprávy

Los 4. kola poháru MOL Cup

V pátek 19. října bylo vylosováno osmifinále poháru MOL Cup. Našim soupeřem je prvoligový klubu MFK Karviná. Hrát se bude na hřišti soupeře a přesný termín zápasu bude ještě upřesněn.

Akce 1+1 pro BONUS KARTU

Na utkání Evropské ligy UEFA mezi FK Jablonec - FC Astana připravil jablonecký fotbalový klub speciální akci pro členy věrnostního programu Sport Parku Liberec BONUS KARTA. Majitelé Bonus karty mají možnost nakoupit 2 vstupenky na utkání se slevou 50%! Jednu vstupenku I. nebo II. kategorie zaplatíte za plnou cenu a druhou máte zdarma! Více informací ZDE!

Akreditace Jablonec - Astana

INFORMACE PRO MÉDIA: Byly spuštěny akreditace na utkání základní skupiny Evropské ligy FK Jablonec - FC Astana. Zástupci médií mohou své žádosti zadávat na adrese akreditace.fotbal.cz. Žádosti můžete posílat do 18. října 2018. Na později žádosti nebude brán zřetel. Děkujeme za pochopení.

Vozíčkáři na Kyjev

Kapacita míst pro vozíčkáře na utkání Evropské ligy UEFA proti Dynamu Kyjev je vyčerpána! Na zbývající dvě utkání proti Astaně a Rennes ještě místa jsou. Děkujeme za pochopení.