5. etapa – S obměněným kádrem a novou vizí

Sezona 2013-14 Jablonci nevyšla podle představ a bylo z toho jen jedenácté místo v tabulce. Po podzimu byl ještě Jablonec na sedmém místě se ztrátou šestí bodů na tehdy třetí Teplice. Jaro ale bylo zpackané, nedařilo se herně ani výsledkově. Před novou sezonou 2014-15 tak přišla řada změn, a to radikálních. Kádr se obměnil na všech postech a tým převzal zkušený trenér Jaroslav Šilhavý. Do mužstva se vrátili také Tomášové Jun a Hübschman, který se stal také kapitánem mužstva, tvůrcem hry se stal mladý talent Martin Pospíšil, obranu vyztužili Luděk Pernica s José Romerou. Podařilo se získat Ruslana Mingazova z Turkmenistánu a další hráče, kteří nyní bojují za Jablonec, v první linii.

Rychlé zprávy

Informace k fanshopu

Nezapomeňte, že fanshop je kvůli vládním opatřením UZAVŘEN a slouží pouze k vydávání objednávek, které uděláte prostřednictvím našeho e-shopu. Využijte naši speciální akci GREEN FRIDAY, kdy máme na sortiment ve fanshopu slevy až 70%! NAKUPUJTE ONLINE

Permice na sekretariátu

Od úterý 1. září 2020 jsou permanentky 2020/2021 v prodeji na sekretariátu klubu! Prodej bude každý všední den v časech 7:00 - 11:00 a 11:30 - 15:00 hodin!

B tým má generálku!

FK Jablonec B přivítá v neděli 1. března 2020 v 11 hodin na umělé trávě v Břízkách třetiligový tým FK Mladá Boleslav B. Přijďte podpořit náš B tým v generálce před startem FORTUNA ČFL! Vstup je samozřejmě zdarma.

B tým proti Slavii B

Náš B tým trenéra Jaroslava Vodičky odehraje v sobotu 22. února od 11 hodin přípravné utkání proti Slavii Praha B. Utkání se hraje na umělé trávě v Břízkách.

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.