Pozvánka

V neděli hostíme na Střelnici Opavu

V 5. kole FORTUNA:LIGY přivítáme na domácím stadionu fotbalisty SFC Opavy. Na utkání mohou přijít majitelé permanentek, v prodeji budou i zbylá místa na tribuny A i B.

Aktualita

Všichni permanentkáři mohou přijít na Opavu!

Nový ministr zdravotnictví Roman Prymula na středeční tiskové konferenci oznámil, že se venkovní sportovní akce omezí na počet maximálně 2000 lidí v případě, že bude stadion opět rozdělen do více...

Aktualita

Dětský fotbalový den je zrušený!

V pondělí 28. září jsme připravovali akci pro děti na hřišti u ZŠ Mozartova. S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci jsme akci zrušili!

Rozhovor

Novic Haitl: Musíme zvednout hlavy a jít dál

Jablonecký odchovanec Patrik Haitl se v pondělní dohrávce v Mladé Boleslavi poprvé představil v základní ligové sestavě k teprve druhému ligovému startu. Podle hlasování fanoušků byl v utkání zvolen...

Rozhovor

Co řekli trenéři Weber a Rada po ligové dohrávce?

Kouč severočeského Jablonce Petr Rada viděl příčinu první porážky v ligové sezoně ve dvou neproměněných šancích na mladoboleslavském stadionu.

Jablonec
27.9.2020 | 15:30
FORTUNA:LIGA
SFC Opava
Tabulka
5. kolo
ZVRPB
42117

Novinky A týmu


První ligová porážka přišla v Mladé Boleslavi

Jablonec v pondělní televizní dohrávce prohrál na půdě Mladé Boleslavi 0:2. Pro náš tým je to první porážka v sezoně, naopak pro domácí první body i vítězství v novém ligovém ročníku.

Rychlé zprávy


Permice na sekretariátu

Od úterý 1. září 2020 jsou permanentky 2020/2021 v prodeji na sekretariátu klubu! Prodej bude každý všední den v časech 7:00 - 11:00 a 11:30 - 15:00 hodin!

Fanshop je otevřen!

Ani po konci sezóny 2019/2020 není přerušen prodej ve fanshopu na Střelnici. Každý všední je pro vás otevřen od 7 od 11 a 11:30 do 15:00 hodin. Pro přivolání obsluhy nemusíte chodit na sekretariát a stačí zavolat na číslo 483 312 139. Těšíme se na vás!

B tým má generálku!

FK Jablonec B přivítá v neděli 1. března 2020 v 11 hodin na umělé trávě v Břízkách třetiligový tým FK Mladá Boleslav B. Přijďte podpořit náš B tým v generálce před startem FORTUNA ČFL! Vstup je samozřejmě zdarma.

B tým proti Slavii B

Náš B tým trenéra Jaroslava Vodičky odehraje v sobotu 22. února od 11 hodin přípravné utkání proti Slavii Praha B. Utkání se hraje na umělé trávě v Břízkách.

Generálka v Praze

Poslední přípravné utkání této zimní přípravy odehrajeme nakonec v Praze na Stadionu Evžena Rošického na Strahově v sobotu 8. února od 13 hodin proti Vyšehradu. Původní termín v 15 hodin v Nymburce tedy neplatí!

Doprava zdarma!

Na eshopu máme tento týden speciální akci s dopravou zdarma! Objednejte si zboží nad 500 korun až do neděle 2. února 2020 a neplaťte za dopravu. Nakupujte ve fanshopu!

Vánoce bez České pošty

Z důvodu dlouhých dodacích lhůt rušíme ve fanshopu objednávky od 7. 12. 2019 přes Českou poštu. Je možné si vybrat jinou přepravní službu. Děkujeme za pochopení! Váš FK Jablonec Vyberete si v našem FANSHOPU!

Dětský koutek s dárky

Při posledním domácím zápase v podzimní části FORTUNA:LIGY se mohou děti, které navštíví při utkání náš dětský koutek, těšit na vánoční dárečky. Nezapomeňte své děti nahlásit do dětského koutku před utkáním. Více informací ČTĚTE NA WEBU.

Příprava s Ústím

V pátek 11. října vyplníme reprezentační přestávku přípravným zápasem s Ústím nad Labem. Hrát se bude od 11 hodin na hřišti ve Vrkoslavicích.

S Brnem 1. října v 16:30

Utkání 3. kola poháru MOL Cup proti FC Zbrojovka Brno sehrajeme na Střelnici v úterý 1. října 2019 od 16:30 hodin. Ceny vstupenek budou jako na ligová utkání a permanentkáři mají samozřejmě vstup zdarma! Datum zahájení prodeje vstupenek zveřejníme v příštím týdnu na webu.ČPP
SaM Silnice a mosty a.s.
Syner
ČT
Valbek
Sportinvest
PDCsimost s.r.o.
AVE
Metrostav
CEB
AGRO CS
Kopeme za fotbal - Gambrinus
Global Assistance
Renomia
Telmo
Brex
FORTUNA
AAA Auto
Mototechna
ISM
Severočeské komunální služby
BAK
IBR Consultuing
Minezit
Svijany
OS Bohemia
Capelli Sport
Falcon Security
ASTON
AUTO KP PLUS

Fotoalba
O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.