U18

Trenér David Breda Hodnotí podzimní část sezóny
U18

Trenér David Breda Hodnotí podzimní část sezóny

Jablonecký starší dorost U18 přezimuje na šestém místě České divize dorostu. Jak hodnotí podzim trenér David Breda ?

Rychlé zprávy

BALÍČKY NA SKUPINU!

Balíčky vstupenek na základní skupinu Evropské konferenční ligy UEFA jsou v prodeji! Neváhejte a pořiďte si vstupenky na všechny tři domácí zápasy proti Kluži, Randers a Alkmaaru za zvýhodněnou cenu! Detaily ohledně prodeje najdete v článku na webu!

VSTUPENKY NA ŽILINU!

Ceny vstupenek jsou celkem ve třech vlnách. Až do úterní půlnoci (17. 8. 2021 23:59) jsou ceny vstupenek na utkání 200 play-off Evropské konferenční ligy UEFA 200 Kč. Ve středu 18. 8. 2021 bude po celý den cena 250 korun a v den zápasu 19. 8. 2021 je cena vstupenky 300 korun. Využijte proto v co největším počtu online předprodej vstupenek. Nejenže budete mít jistotu místa na Střelnici, ale také můžete ušetřit peníze. Na infocentru dostanete k lístkům také dotazník, který bude k dispozici i v den utkání. Tento dotazník musí být vyplněn a předán při vstupu na stadion a týká se to každého, kdo má vstupenku. Tato povinnost neplatí pro majitele placených permanentek, kteří ji mají na své jméno. Dotazník je ke stažení ZDE! Prodejní doba na INFOCENTRU: Úterý 17.8.: 10:00 - 17:00 (cena vstupenky 200 Kč) Středa 18.8.: 10:00 - 17:00 (cena vstupenky 250 Kč) Čtvrtek MATCHDAY 19.8.: 18:30 start pokladen (cena vstupenky 300 Kč)

VSTUPENKY DO TEPLIC

V neděli 15. srpna se FK Jablonec od 16 hodin představí v Teplicích a v prodeji jsou vstupenky do sektoru hostů na Stínadlech. Cena vstupenky je 110 Kč a NAKUPOVAT MŮŽETE ZDE.

INFO PRO FANOUŠKY!

Z organizačních důvodů je výdej permanentek na sekretariátu klubu ve středu 4. 8. a čtvrtek 5. 8. pozastaven! A to z důvodu aktivování covidového režimu pro zápasy UEFA a rozdělení stadionu na příslušné zóny. Pokud si chcete koupit permanentku v těchto dvou termínech, můžete využít online prodej permanentek a použijete pro vstup na zápas e-ticket, který dostanete do e-mailu. KUPTE SI PERMICI ONLINE! Děkujeme za pochopení

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.