Dotazy na klub


Pokud chcete položit otázku, musíte být přihlášen. Přejít na přihlášení

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 475 odpovědí v této kategorii celkem.

liazak (eman.linke@seznam.cz - jablonec)
19.4.2019, 15:58
 
Dobry den,bude se měnit travnik a kdy dik.

Odpoveď:
Dobrý den,

jak si naši fanoušci mohli již všimnout, k úpravám a částečným výměnám trávníku dochází v průběhu téměř každé sezony operativně, pokud je kvalita hřiště v určitém místě výrazně horší. Nejčastěji se toto týká brankovišť, k čemuž došlo i v jarní části aktuální sezony, kdy byl náš trávník po zimě napaden sněhovou plísní.

Vzhledem ke stáří našeho hřiště, zejména jeho podloží a systému vyhřívání, je naplánována rozsáhlá rekonstrukce, která by pravděpodobně měla proběhnout v horizontu 1-2 let, nicméně její přesný rozsah stejně jako termíny jsou předmětem již probíhajících jednání zástupců vedení klubu se zástupci vedení Statutárního města Jablonec nad Nisou jakožto majitele objektu. Teprve po skončení těchto jednání bude možné na vaši otázku jednoznačně odpovědět.

Děkujeme za podporu, FKJ
dědek50 (kristeks@seznam.cz - Jablonec)
18.2.2019, 13:42
 
Dobrý den,chci se zeptat proč upřednosťujete fanoušky na tribůně A před tribunou B.Rozdáváte podsedáky,o ten podsedák vůbec nejde ale všechno na tribuně A.Veškeré akce se konají rovněž tamProstě Béčko je odřízlé od všeho dění.To by byl problém dvě hoztesky nebo někoho dát na Béčko.Ozvučení tamtéž je žalostné,skoro žádné.A proč nefunguje světelná tabule?Buďte tak hodní s starejte se o všechny fanoušky,vždyť fandíme stejnému klubu.Děkuji za odpověď.

Odpoveď:
Dobrý den,

děkujeme za dotaz a postřeh. Zmiňovaná akce s podsedáky byla organizována partnerem ligy společností FORTUNA, takže byl počet personálu limitován právě rozhodnutím společnosti FORTUNA, která umístila své hostesky rozdávajících tyto podsedáky pouze před hlavním vstupem do areálu Střelnice.

Zároveň momentálně sbíráme podobné podněty a připomínky, abychom od nové sezony mohli nastavit lepší úroveň služeb na tribuně B.

Ozvučení v celém areálu Střelnice bylo vyměněno v úvodu podzimní části ligy kvůli podmínkám UEFA pro Evropskou ligu. Bohužel v jarní části došlo několikrát k technickým problémům s ozvučením, které momentálně řešíme, aby byly co nejdříve odstraněny.

Světelná tabule je aktuálně před kompletní výměnou, avšak výroba nové, aby odpovídala přesně našim potřebám a požadavkům, je poměrně dlouhý proces. Věříme však, že již co nejdříve bude v tomto směru opět vše v pořádku!

Děkujeme za podporu, FKJ
MichalKocour (kocour-michal@seznam.cz - Jablonec nad Nisou)
26.5.2018, 14:53
 
Dobrý den
Jsou nějaké plány na stavbu nové tribuny v případě postupu do základní skupiny EL, nebo aspoň rozšíření stávajících, abychom to mohli hrát v domácím prostředí a ne někde v exilu (i kdyby to byl Liberec, kde stav trávníku je na zlé úrovni).
Děkuji

Odpoveď:
Dobrý den,

po dobu trvání sezony 18/19 jsme naštěstí od UEFA získali výjimku týkající se požadované minimální kapacity stadionu stanovené pro stadiony kategorie UEFA Stadium Category 4 (což znamená minimální kapacitu 8.000 míst k sezení). Jelikož je však tato výjimka omezena pouze na aktuální sezonu, do budoucna by již byla Střelnice zařazena do kategorie 3, na níž není povoleno hrát utkání skupinové fáze (případně následné jarní fáze) klubových soutěží UEFA, přestože ostatní parametry kategorie 4 náš stadion splňuje a v aktuálním ročníku byl náš klub pochválen autoritami UEFA za velmi dobré organizační zvládnutí domácích utkání skupinové fáze UEL z hlediska jimi hodnocených kritérií.

Konkrétně tedy k vašemu dotazu; určitá studie na vybudování čtvrté ("severní") tribuny již nějakou dobu existuje, nicméně do její realizace je v tuto chvíli relativně daleko. Důvodů k tomu je celá řada, namátkou lze zmínit nízkou návštěvnost během ligových utkání (ostatně bohužel ani na premiérová domácí utkání prestižní skupinové fáze UEL se nepodařilo Střelnici zcela zaplnit), což pochopitelně případného investora, kterým by v tomto případě mělo být nejspíše Statutární město Jablonec nad Nisou jako majitel objektu, příliš nemotivuje k dalšímu navyšování kapacity (navíc za poměrně vysokých nákladů). Dále je tu pak také problém se samotným místem pro vybudování tribuny, jelikož svah pod severní stranou stadionu není podle odborníků schopen nést v současné podobě takto těžkou a masivní konstrukci, což by výši případné investice ještě několikanásobně navyšovalo.

Určitě se však touto otázkou ve spolupráci se zástupci Statutárního města Jablonec nad Nisou v dlouhodobém horizontu zabýváme, protože bychom si rádi účast ve skupinové fázi UEL na DOMÁCÍM stadionu zopakovali a pevně věříme, že vy - naši příznivci - také!

Děkujeme za podporu, FKJ
Milan43 (vondrous644@gmail.com - Praha)
23.1.2018, 10:03
 
Mám dotaz! Jsem registrován,ale nemohu se dostat na FORUM!

Odpoveď:
Dobrý den,
omlouváme se za komplikaci. Jednalo se o technickou závadu, která by měla být vyřešena.
Děkujeme za podporu, MB
hamar (josef.hajn@seznam.cz - Jablonec)
23.1.2018, 08:57
 
Již pár dní se nemůžu dostat do fanouškovského fóra a PC mi hlásí chybu :

32769
Microsoft VBScript runtime error ´800a0006´
Overflow: ´CInt´
/forum.asp, line 217

Zkusil jsem se odhlásit a znovu přihlásit, ale nepomohlo to. Nevíte kde může být chyba?
Díky za odpověď.

Odpoveď:
Dobrý den,
omlouváme se za komplikaci. Jednalo se o technickou závadu, která by měla být vyřešena.
Děkujeme za podporu, MB
NoName131 (potocq@gmail.com - Jablonec nad Nisou)
3.1.2018, 16:04
 
Dobrý den,
chystají se nějaké víc obsáhle rozhovory s vedením ? například s panem Krufem(jestli ještě figuruje v Jabloneckém vedením) nebo panem Peltou?

Odpoveď:
Dobrý den,
během zimní přestávky chystáme takový typ rozhovoru. Do startu jarní části by měl být zveřejněn.
Děkujeme za podporu, MB
ondrasch (ondrasch77@seznam.cz - Jablonec nad Nisou)
21.11.2017, 20:37
 
Dobrý den,

FK Jablonec zrušil ženský tým nebo jak to celé funguje? Koukal jsem, že zápasy dorostenek jsou vedeny pod DFK Mnichovo Hradiště...

Díky, s pozdravem O. Šedivý

Odpoveď:
Dobrý den,
tým žen se odhlásil ze soutěže kvůli nedostatku hráček. U dorostenek došlo ke "sloučení" s DFK Mnichovo Hradiště. Další postup, jak vést tým žen, se řeší.
Děkujeme za podporu, MB
Renča (relex@centrum.cz - Jablonec nad Nisou)
30.10.2017, 22:18
 
Dobrý den,

jako dlouholetou fanynku FKJ by mě zajímalo, jaký názor mají naši hráči na výtržnosti, které při derby dělali někteří naši ”fanoušci” v kotli. Co jde vůbec fotbalistovi hlavou, když vidí tuhle divočinu? Jsem přesvědčená, že kdyby v danou chvíli, místo ničení libereckého stadionu, podpořili naše hráče, mohli jsme se na konci zápasu všichni společně radovat z dobrého výsledku Jablonce. Mám totiž velmi silný pocit, že naši šanci na dobrý výsledek pohřbili právě tito nefanoušci. Takhle přeci podpora oblíbeného klubu nevypadá. Píši to jen jako návrh, třeba na rozhovor. Kotelníci si určitě rádi počtou ...

Moc vám fandím a doufám, že vás ty dva těžké zápasy nezlomily. Držte se, chlapi!!!

Trochu zklamaná fanynka Renča

Odpověď:
Dobrý den,
nebylo to při zápase samozřejmě nic příjemného. Navíc se incident stal ještě za stavu 2:1 pro Slovan. Celá věc je v šetření, nikdo z nás ani hráčů neví, k čemu tam přesně došlo a co spustilo hromadné vyklízení sektoru. To je právě věcí šetření. Každopádně nás to mrzí a věříme, že se to nebude opakovat.
Děkujeme za podporu, MB
linoz (linhartzdenek@seznam.cz - Liberec)
9.10.2017, 13:28
 
Dobrý den,
kolik činí pokuta při nastoupení Standy Tecla proti Slávii. Při jeho současné formě by to třeba stálo za zvážení tuto smluvní pokutu uhradit?????????
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
výši smluvní pokuty zveřejňovat nebudeme a není pravděpodobné, že bychom ji vzhledem k její výši mohli uhradit.
Děkujeme za podporu, MB
betlem (m.tribucek@seznam.cz - Železný Brod)
2.10.2017, 14:20
 
Jaký je zdravotní stav Doležela


Odpoveď:
Dobrý den,
Martin Doležal si dal pár dní klid a už se zapojuje do tréninku. Takže věříme, že na Olomouc bude připraven.
Děkujeme za podporu, MB


Další stránky
123456>>

Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.