Pro média

Akreditace na Spartu pozastaveny

Akreditace na Spartu pozastaveny

Vzhledem k omezené kapacitě tribuny pro média i pozic pro fotografy bylo pozastaveno udělování novinářských akreditací pro nejbližší domácí zápas Jablonce proti AC Sparta Praha.

Instrukce pro média

Instrukce zde

Novinářské akreditace

Akreditace zde

Ke stažení

Potřebujete pracovat s naším logotypem? V této sekci si jej můžete stáhnout v různých formátech.

Stahujte zde

Rychlé zprávy

Tisková konference

V úterý 17. července ve 13:00 hodin se na Střelnici uskuteční tisková konference před startem nového soutěžního ročníku FORTUNA:LIGY. Tiskovou konferenci budeme v přímém přenosu vysílat na našem Facebooku!

Prodej permanentek

Prodej permanentek pokračuje také v týdnu před startem FORTUNA:LIGY! Každý všední den do 15 hodin na sekretariátu klubu. Navíc můžete k zakoupení permanentky využít také online prodej! V online prodeji je však možné zakoupit pouze permanentku v základní plné ceně.

Sekretariát uzavřen

Ve středu 11. července bude sekretariát klubu FK Jablonec z technických důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Termíny 1. a 2. kola!

Už známe termíny 1. a 2. kola nového ročníku FORTUNA:LIGY! Ligu začneme v pondělí 23. 7. v Ostravě a doma se poprvé představíme v neděli 29. 7. proti Spartě. Více v rozpisu zápasů.