Pro média

Akreditace na Spartu pozastaveny

Akreditace na Spartu pozastaveny

Vzhledem k omezené kapacitě tribuny pro média i pozic pro fotografy bylo pozastaveno udělování novinářských akreditací pro nejbližší domácí zápas Jablonce proti AC Sparta Praha.

Instrukce pro média

Instrukce zde

Novinářské akreditace

Akreditace zde

Ke stažení

Potřebujete pracovat s naším logotypem? V této sekci si jej můžete stáhnout v různých formátech.

Stahujte zde

Rychlé zprávy

Čvančara do Empoli

Útočník Tomáš Čvančara zamířil na půlroční hostování s opcí do italského klubu Empoli FC. Hodně štěstí, Tome!

Janetzký do Opavy

Záložník Jakub Janetzký stráví jarní část sezóny opět v Opavě. Mladý středopolař hrál v Opavě již na podzim. Jakub Janetzký se k Jablonci připojí po sezóně. Ať se ti daří, Kubo!

Fanshop 19.12. zavírá!

Klubový fanshop bude v roce 2018 naposledy otevřen ve středu 19. prosince od 7 do 15 hodin! Přijďte si nakoupit poslední dárky se symbolikou vašeho oblíbeného klubu! Online objednávky již není možné vyřídit. Až zase 2. ledna 2019! Přejeme krásné svátky!

Vstupenky v Astaně

Výdej vstupenek pro fanoušky Jablonce, kteří cestují do Astany na utkání Evropské ligy UEFA, bude u hlavního vstupu na stadion Astana arena. Výdejní místo bude označeno a bude otevřeno ve čtvrtek 8. 11. od 20:45 hodin místního času!