Ke stažení

Prosíme všechny zástupce médií a další osoby, které pracují s grafickým zpracováním loga FK Jablonec, aby výhradně používali následující grafické varianty:

POZOR: Se změnou názvu klubu na Fotbalový Klub Jablonec dochází od 1.7.2015 také ke změně loga klubu.

V případě, že bude potřeba logo klubu v jiném grafickém formátu, kontaktujte prosím PR manažera Martina Bergmana na emailu martin.bergman@fkjablonec.cz.

Ke stažení pro účely tiskovin a ligových materiálů dáváme k dispozici aktuální týmovou fotografii A mužstva i s popiskem pro HET ligu 2017/18.

Ke stažení je také k dispozici aktuálně platná soupiska A mužstva ve formátu xls.

FK Jablonec vstoupil do sezóny 2017/18 s novými dresy značky NIKE.

Rychlé zprávy

Nadstavba juniorky

Juniorský tým zná kompletní rozpis nadstavby Juniorské ligy. Přesné termíny zápasů o umístění včetně hřišti najdete kliknutím na tento ODKAZ.

Se Zlínem 25.4.

Semifinále Poháru MOL Cup ve Zlíně má nový termín! Zápas o postup do finále odehrajeme ve středu 25. dubna od 18 hodin v přímém přenosu na ČT Sport.

Pohár se hrát bude!

I přes vydatné noční sněžení je hřiště na Střelnici připraveno, aby se mohl odehrát čtvrtfinálový duel poháru MOL Cup proti Slovácku. Výkop zápasu je v 16:00 hodin!

Technické problémy s SMS sesta

Omlouváme se fanouškům, kterým dnes nedorazila SMS se sestavou našeho týmu. Na odstranění problému pracujeme. Děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec