Deníček

Co je deníček fanouška?

Deníček dostane každý fanoušek, který se stal členem dětského fanklubu.

Do deníčku by si každý malý fanoušek měl:

• Poznamenávat výsledky zápasů (ligových, pohárových i utkání evropské ligy) a nalepit si tam loga klubů.
  • Sbírat razítka se sovou ke každému zápasu.
  • Sbírat autogramy hráčů.
  • Nechat si od kamarádů namalovat obrázek na památku.
  • Soutěžit o hodnotné ceny na základě účasti na utkáních.

Stačí chodit na každý domácí zápas našeho A-týmu a sbírat do deníčku razítka u hostesek z našeho Komanda. Pět nejpilnějších fanoušků získá školní batoh značky NIKE. Pozor, účast na utkání se počítá pouze v případě, že získáte razítko!

Pokud máte nějaký dotaz, tak nám prosím napište na fanousci@fkjablonec.cz.

Patron fanklubu

Patronem dětského fanklubu je člen Klubu Legend FK Jablonec Václav Halama, který věnoval ceny do soutěže pro naše nejmenší fanoušky.

Rychlé zprávy

Legendy v Löbau

Stará garda FK Jablonec se v sobotu zúčastní již počtvrté halového turnaje v německém Löbau, který pořádá tým Horken Kittlitz. "Tým jsme složili opět výborný a já pevně věřím, že turnaj potřetí vyhrajeme," říká Štefan Mihálik. Sestava: Braniš, Hromádko, Vaněček, Sitarčík, Mihálik, Kubín, Rožeň, Bělina, Kocúr, Fedák a Leden.

Čvančara do Empoli

Útočník Tomáš Čvančara zamířil na půlroční hostování s opcí do italského klubu Empoli FC. Hodně štěstí, Tome!

Janetzký do Opavy

Záložník Jakub Janetzký stráví jarní část sezóny opět v Opavě. Mladý středopolař hrál v Opavě již na podzim. Jakub Janetzký se k Jablonci připojí po sezóně. Ať se ti daří, Kubo!

Fanshop 19.12. zavírá!

Klubový fanshop bude v roce 2018 naposledy otevřen ve středu 19. prosince od 7 do 15 hodin! Přijďte si nakoupit poslední dárky se symbolikou vašeho oblíbeného klubu! Online objednávky již není možné vyřídit. Až zase 2. ledna 2019! Přejeme krásné svátky!