Deníček

Co je deníček fanouška?

Deníček dostane každý fanoušek, který se stal členem dětského fanklubu.

Do deníčku by si každý malý fanoušek měl:

• Poznamenávat výsledky zápasů (ligových, pohárových i utkání evropské ligy) a nalepit si tam loga klubů.
  • Sbírat razítka se sovou ke každému zápasu.
  • Sbírat autogramy hráčů.
  • Nechat si od kamarádů namalovat obrázek na památku.
  • Soutěžit o hodnotné ceny na základě účasti na utkáních.

Stačí chodit na každý domácí zápas našeho A-týmu a sbírat do deníčku razítka u hostesek z našeho Komanda. Pět nejpilnějších fanoušků získá školní batoh značky NIKE. Pozor, účast na utkání se počítá pouze v případě, že získáte razítko!

Pokud máte nějaký dotaz, tak nám prosím napište na fanousci@fkjablonec.cz.

Patron fanklubu

Patronem dětského fanklubu je člen Klubu Legend FK Jablonec Václav Halama, který věnoval ceny do soutěže pro naše nejmenší fanoušky.

Rychlé zprávy

Tisková konference

V úterý 17. července ve 13:00 hodin se na Střelnici uskuteční tisková konference před startem nového soutěžního ročníku FORTUNA:LIGY. Tiskovou konferenci budeme v přímém přenosu vysílat na našem Facebooku!

Prodej permanentek

Prodej permanentek pokračuje také v týdnu před startem FORTUNA:LIGY! Každý všední den do 15 hodin na sekretariátu klubu. Navíc můžete k zakoupení permanentky využít také online prodej! V online prodeji je však možné zakoupit pouze permanentku v základní plné ceně.

Sekretariát uzavřen

Ve středu 11. července bude sekretariát klubu FK Jablonec z technických důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Termíny 1. a 2. kola!

Už známe termíny 1. a 2. kola nového ročníku FORTUNA:LIGY! Ligu začneme v pondělí 23. 7. v Ostravě a doma se poprvé představíme v neděli 29. 7. proti Spartě. Více v rozpisu zápasů.