Deníček

Co je deníček fanouška?

Deníček dostane každý fanoušek, který se stal členem dětského fanklubu.

Do deníčku by si každý malý fanoušek měl:

• Poznamenávat výsledky zápasů (ligových, pohárových i utkání evropské ligy) a nalepit si tam loga klubů.
  • Sbírat razítka se sovou ke každému zápasu.
  • Sbírat autogramy hráčů.
  • Nechat si od kamarádů namalovat obrázek na památku.
  • Soutěžit o hodnotné ceny na základě účasti na utkáních.

Stačí chodit na každý domácí zápas našeho A-týmu a sbírat do deníčku razítka u hostesek z našeho Komanda. Pět nejpilnějších fanoušků získá školní batoh značky NIKE. Pozor, účast na utkání se počítá pouze v případě, že získáte razítko!

Pokud máte nějaký dotaz, tak nám prosím napište na fanousci@fkjablonec.cz.

Patron fanklubu

Patronem dětského fanklubu je člen Klubu Legend FK Jablonec Václav Halama, který věnoval ceny do soutěže pro naše nejmenší fanoušky.

Rychlé zprávy

B-tým poprvé doma!

V sobotu 17. srpna se od 10:15 hodin představí náš B-tým na domácím hřišti v Břízkách! Soupeřem mu bude Jiskra Ústí nad Orlicí. Permanentkáři, ženy a děti mají vstup zdarma, ostatní za 40 Kč.

Permanentky 2019/2020

V pátek 12. července 2019 nebude možné z technických důvodů prodávat permanentky na sezónu 2019/2020! Děkujeme za pochopení

Sekretariát do 13 hodin!

Ve středu 12. června 2019 bude z technických důvodů sekretariát v provozu jen do 13 hodin! Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Permanentky 2019/2020

Prodej permanentek je nyní od 10. června každý všední den od 7 do 15 hodin na sekretariátu FK Jablonec na Střelnici. Nakupovat můžete samozřejmě také online NA TOMTO ODKAZU.