Narozeniny

Máte zájem s FK Jablonec oslavit narozeniny přímo na stadionu?

Pokud ano, máme pro vás speciální nabídku, která určitě potěší malé i velké fanoušky.

Co narozeninový balíček obsahuje?

• Gratulace oslavenci během poločasové pauzy za účasti Jizerky a děvčat z Komanda
  • Narozeninový dort v klubových barvách
  • Gratulace na LED obrazovce doprovázená přáním od moderátora utkání
  • Drobné dárky od klubu
  • Kvalitní fotografie (v elektronické podobě) od klubového fotografa na památku

Cenu vám připravíme na míru podle velikosti dortu a zájmu o dárky z klubového fanshopu.

Je možné přikoupit dětský nebo dospělý dres z fanshopu za zvýhodněných podmínek.

Vzhledem k programu utkání je možné realizovat pouze dvě narozeninové oslavy během jednoho zápasu.

Objednávky

Narozeninovou oslavu je potřeba objednat min. deset dní před hracím víkendem na emailu: fanousci@fkjablonec.cz

Rychlé zprávy

Tisková konference

V úterý 17. července ve 13:00 hodin se na Střelnici uskuteční tisková konference před startem nového soutěžního ročníku FORTUNA:LIGY. Tiskovou konferenci budeme v přímém přenosu vysílat na našem Facebooku!

Prodej permanentek

Prodej permanentek pokračuje také v týdnu před startem FORTUNA:LIGY! Každý všední den do 15 hodin na sekretariátu klubu. Navíc můžete k zakoupení permanentky využít také online prodej! V online prodeji je však možné zakoupit pouze permanentku v základní plné ceně.

Sekretariát uzavřen

Ve středu 11. července bude sekretariát klubu FK Jablonec z technických důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Termíny 1. a 2. kola!

Už známe termíny 1. a 2. kola nového ročníku FORTUNA:LIGY! Ligu začneme v pondělí 23. 7. v Ostravě a doma se poprvé představíme v neděli 29. 7. proti Spartě. Více v rozpisu zápasů.