Narozeniny

Máte zájem s FK Jablonec oslavit narozeniny přímo na stadionu?

Pokud ano, máme pro vás speciální nabídku, která určitě potěší malé i velké fanoušky.

Co narozeninový balíček obsahuje?

• Gratulace oslavenci během poločasové pauzy za účasti Jizerky a děvčat z Komanda
  • Narozeninový dort v klubových barvách
  • Gratulace na LED obrazovce doprovázená přáním od moderátora utkání
  • Drobné dárky od klubu
  • Kvalitní fotografie (v elektronické podobě) od klubového fotografa na památku

Cenu vám připravíme na míru podle velikosti dortu a zájmu o dárky z klubového fanshopu.

Je možné přikoupit dětský nebo dospělý dres z fanshopu za zvýhodněných podmínek.

Vzhledem k programu utkání je možné realizovat pouze dvě narozeninové oslavy během jednoho zápasu.

Objednávky

Narozeninovou oslavu je potřeba objednat min. deset dní před hracím víkendem na emailu: fanousci@fkjablonec.cz

Rychlé zprávy

B-tým poprvé doma!

V sobotu 17. srpna se od 10:15 hodin představí náš B-tým na domácím hřišti v Břízkách! Soupeřem mu bude Jiskra Ústí nad Orlicí. Permanentkáři, ženy a děti mají vstup zdarma, ostatní za 40 Kč.

Permanentky 2019/2020

V pátek 12. července 2019 nebude možné z technických důvodů prodávat permanentky na sezónu 2019/2020! Děkujeme za pochopení

Sekretariát do 13 hodin!

Ve středu 12. června 2019 bude z technických důvodů sekretariát v provozu jen do 13 hodin! Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Permanentky 2019/2020

Prodej permanentek je nyní od 10. června každý všední den od 7 do 15 hodin na sekretariátu FK Jablonec na Střelnici. Nakupovat můžete samozřejmě také online NA TOMTO ODKAZU.