Narozeniny

Máte zájem s FK Jablonec oslavit narozeniny přímo na stadionu?

Pokud ano, máme pro vás speciální nabídku, která určitě potěší malé i velké fanoušky.

Co narozeninový balíček obsahuje?

• Gratulace oslavenci během poločasové pauzy za účasti Jizerky a děvčat z Komanda
  • Narozeninový dort v klubových barvách
  • Gratulace na LED obrazovce doprovázená přáním od moderátora utkání
  • Drobné dárky od klubu
  • Kvalitní fotografie (v elektronické podobě) od klubového fotografa na památku

Cenu vám připravíme na míru podle velikosti dortu a zájmu o dárky z klubového fanshopu.

Je možné přikoupit dětský nebo dospělý dres z fanshopu za zvýhodněných podmínek.

Vzhledem k programu utkání je možné realizovat pouze dvě narozeninové oslavy během jednoho zápasu.

Objednávky

Narozeninovou oslavu je potřeba objednat min. deset dní před hracím víkendem na emailu: fanousci@fkjablonec.cz

Rychlé zprávy

Permanentky v prodeji

Permanentky můžete zakoupit online prostřednictvím sítě Ticketstream, nebo osobně na pokladnách stadionu Střelnice od 18. 7. do 22. 7. vždy mezi 9:00 - 15:00 a v týdnu od 25. 7. do 29. 7. v časech 9:00 až 17:00.

Dárek k nákupu!

Pokud nakoupíte ve fanshopu během celé nadstavby v hodnotě nad 200 Kč, dostanete dárek v podobě dřevěné stavebnice pro děti v barvách FK Jablonec! Nakupovat můžete jak online, tak v prodejně na Střelnici. Akce platí do vydání zásob!

Fanshop dočasně uzavřen!

Klubový fanshop na Střelnici je z technických důvodů do čtvrtka 3. března dočasně uzavřen. Stejně tak odbavování online objednávek je do čtvrtka pozastaveno. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

Testování na Střelnici skončil

S ohledem na rozvolnění protiepidemických opatření ukončil provozovatel testovací centrum na Střelnici. V případě potřeby testu se prosím obraťte na Krajskou hygienickou stanici, která vám doporučí jiné testovací místo nebo navštivte web ÚZIS. Děkujeme za pochopení.

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.