RODINNÝ SEKTOR

Pohodlí pro rodiny s dětmi

Na každý domácí zápas pravidelně chodí mnoho dětí s rodiči. Velmi nás to těší a tvrdě pracujeme na tom, aby se na stadionu cítili komfortně.

Proto v krajním sektoru A na hlavní tribuně východ existuje rodinný sektor pro rodiče a jejich ratolesti.

Proč chodit do rodiného sektoru?

• Děti to mají kousek do fanzóny.
  • Velmi často se v rodinném sektoru bude potulovat Jizerka - náš maskot.
  • V nejbližším stánku s občerstvením naleznete v nabídce sladkosti a jiné pochutiny pro děti.
  • A další překvapení pro malé i velké fanoušky vás čekají.

Kde je rodinná tribuna?

Tribuna určená pro rodiny se nachází na hlavní tribuně A, vpravo v sektoru A.

Kolik stojí vstupenka na rodinnou tribunu?

Pro rodinou tribunu platí stejný ceník jako na hlavní tribunu. Více ZDE. Ideální příležitostí pro děti je pak významně výhodná karta, která slouží jako dětská permanentka s celou řadou výhod.

Rychlé zprávy

Vánoce bez České pošty

Z důvodu dlouhých dodacích lhůt rušíme ve fanshopu objednávky od 7. 12. 2019 přes Českou poštu. Je možné si vybrat jinou přepravní službu. Děkujeme za pochopení! Váš FK Jablonec Vyberete si v našem FANSHOPU!

Dětský koutek s dárky

Při posledním domácím zápase v podzimní části FORTUNA:LIGY se mohou děti, které navštíví při utkání náš dětský koutek, těšit na vánoční dárečky. Nezapomeňte své děti nahlásit do dětského koutku před utkáním. Více informací ČTĚTE NA WEBU.

Příprava s Ústím

V pátek 11. října vyplníme reprezentační přestávku přípravným zápasem s Ústím nad Labem. Hrát se bude od 11 hodin na hřišti ve Vrkoslavicích.

S Brnem 1. října v 16:30

Utkání 3. kola poháru MOL Cup proti FC Zbrojovka Brno sehrajeme na Střelnici v úterý 1. října 2019 od 16:30 hodin. Ceny vstupenek budou jako na ligová utkání a permanentkáři mají samozřejmě vstup zdarma! Datum zahájení prodeje vstupenek zveřejníme v příštím týdnu na webu.